SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zasilenia SIMPLUS w terminalach PolCard

Polkomtel S.A. we współpracy z PolCardem pragnie ułatwić korzystanie z systemu SIMPLUS. Od 21 stycznia 2003r. można uzupełniać konto SIMPLUS w punktach obsługiwanych przez PolCard oznaczonych naklejkami "Strefa Zasilania". Pilot usługi prowadzony jest w ogólnopolskiej sieci sklepów Fotojoker. Natomiast od 1 lutego br. nowe, łatwe doładowanie telefonów SIMPLUS będzie możliwe w systematycznie zwiększającej się sieci punktów włączonych do "Strefy Zasilania".

Dzięki nowej usłudze zasilenie konta SIMPLUS staje się jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze. Dotychczasowe Telekarty-zdrapki, dostępne w punktach sprzedaży, zostaną zastąpione nową usługą. Zasilenie konta jest bardzo proste. Sprzedawcy należy podać numer telefonu SIMPLUS, który ma zostać zasilony oraz nominał zasilenia. Nominały zasileń są analogiczne do nominałów Telekart dostępnych na rynku: 30, 50, 100 oraz 180 w cenie 150 złotych. Sprzedawca wprowadza dane do terminala kart płatnicznych POS. Płatność może być dokonana za pomocą gotówki lub karty bankowej. Klient otrzymuje potwierdzenie dokonania transakcji. Po autoryzacji transakcji zasilenie następuje w czasie do 10 minut. W tym okresie na wskazany numer użytkownika SIMPLUS wysłana jest wiadomość SMS potwierdzająca zasilenie konta.

PolCard to największe w Polsce centrum obsługi kart płatniczych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zasilenia SIMPLUS w terminalach PolCard

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl