SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gala konkursu Złote Spinacze 28 stycznia tylko online

Związek Firm Public Relations ogłosił, że po raz pierwszy w historii gala konkursu Złote Spinacze odbędzie się w formule online. Nagrody w ramach XVIII konkursu zostaną wręczone 28 stycznia br.

Spośród rekordowej liczby 394 zgłoszeń, jury wyłoniło 93, które rywalizują o nagrody – Złote, Srebrne, a także Brązowe Spinacze. Dodatkowo, podmiot, który zdobędzie najwięcej punktów za wszystkie otrzymane nagrody, zostanie uhonorowany statuetką Tytanowego Spinacza.

Najwięcej nominacji otrzymała Grupa Komunikacja Plus (11), na drugim miejscu OLX - (6), na trzecim miejscu ex aequo 24/7Communication i 38 Content Communication (po 5 nominacji).

W przypadającym obecnie jubileuszowym, dwudziestym roku działalności ZFPR, przyznana będzie także nagroda specjalna dla przełomowej kampanii PR 20-lecia, która znacząco wpłynęła na rozwój branży.

- Myślę, że dyskusja o celach, strategiach i efektach nominowanych projektów jest nie tylko ucztą dla każdego PR-owca, ale też, niezależnie od tego jak wiele lat doświadczenia za nami, świetną lekcją warsztatu profesjonalnej komunikacji, która procentuje na co dzień - komentuje przewodnicząca jury tegorocznych Złotych Spinaczy Małgorzata Mejer, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Procter & Gamble.

Złote Spinacze 2020 tylko online

Gala XVIII edycji konkursu rozpocznie się online 28 stycznia o godzinie 19:00.

Transmisja gali rozdania nagród będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. Wymagana będzie jedynie wcześniejsza rejestracja poprzez stronę Zlotespinacze-gala.conrego.com.

- W wyjątkowym roku mamy unikalną edycję konkursu. Rekordowa liczba zgłoszeń, nowe kategorie, pierwsza w historii formuła online obrad i gali. Energia, z jaką branża PR działa w okresie zmiany, niewątpliwie została także wyrażona w tym flagowym projekcie Związku Firm PR, jakim jest konkurs Złote Spinacze - mówi Adam Jarosz, prezes ZFPR.

Konkurs Złote Spinacze organizuje Związek Firm Public Relations. Portal Wirtualnemedia.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.

W roku ubiegłym organizatorzy otrzymali 331 zgłoszeń w łącznie 33 kategoriach: 18 głównych, 12 sektorowych oraz 3 specjalnych.Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” po raz trzeci z rzędu otrzymała wówczas agencja Big Picture, zaś tytułem Gwiazdy PR dla szczególnie zasłużonej osoby w branży uhonorowano Piotra Czarnowskiego, założyciela i prezesa First PR.

Dołącz do dyskusji: Gala konkursu Złote Spinacze 28 stycznia tylko online

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl