SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w agencji Profile

Agencja profile wyodrębniła dział zajmujący się imprezami i wydarzeniami specjalnymi - profile - imprezy. W związku z tym firma przeprowadziła akcję promocyjną "Znana twarz - nowy profil"

Menadżerem nowego działu została Małgorzata Ignaszak.

Agencja profile działa na rynku od 1992 roku. Specjalizuje się w działaniach konsultacyjnych i komunikacyjnych z zakresu public relations - w projektowaniu i kreowaniu kampanii public relations, promocyjnych i edukacyjnych, doradztwie i szkoleniach w zakresie komunikacji społecznej, organizowaniu wydarzeń, komunikacji wewnętrznej.

Nowy dział agencji, mający charakter doradczy i producencki, jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie Klientów agencji działaniami z zakresu organizacji imprez i wydarzeń specjalnych. Wyodrębnienie działu ma służyć lepszej obsłudze klientów w tym zakresie.

W celu poinformowania obecnych i potencjalnych klientów o wyodrębnieniu działu, firma przeprowadziła akcję "ZNANA TWARZ - NOWY PROFIL". Przed ostatnim weekendem karnawału i ostatkami, klienci otrzymali specjalnie przygotowany pakiet. W srebrnym pudełku z logo filmy znalazła się ręcznie wykonana maska karnawałowa oraz folder informacyjny "ZNANA TWARZ - NOWY PROFIL".

Małgorzata Ignaszak związana jest z agencją od 1996 roku. Współtworzyła i uczestniczyła w realizacji kampanii promocyjnych i public relations dla m.in. Elektrociepłowni Będzin S.A., Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach "Promocji 4 reform społecznych", Mitsubishi Motors, PZU Życie S.A. i Grupy PZU. Zorganizowała wydarzenia specjalne dla OKI Systems, Henkel Polska, Banku Ochrony Środowiska, Chem Trans Logistic.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w agencji Profile

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl