SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Lowe GGK

15 sierpnia z agencją Lowe GGK rozstanie się Jacek Wlazło.

Opuszczone przez niego stanowisko dyrektora ds. strategii obejmie Wolfgang Eigner, Austriak związany z warszawską agencją od ponad 10 lat, podał serwis "Media&Marketing Polska".

Wlazło rozpoczął pracę w Lowe GGK na początku sierpnia 2005 r. Stanowisko dyrektora działu łączył z pozycją członka zarządu Lowe GGK. Nie wiadomo, jakie są jego dalsze plany zawodowe.

Nie jest to jedyna zmiana w agencji, która wdraża aktualnie nową strategię rozwoju. Jej wprowadzeniem oraz koordynacją międzynarodowych projektów Lowe zajmie się Tim Hennessy, regionalny dyrektor sieci Lowe w Europie Środkowo-Wschodniej i Rosji. Jacek Stalewski, dyrektor generalny Lowe GGK, skupi się na pracy z lokalnymi klientami i rozwoju potencjału agencji na rodzimym rynku. Nowa strategia Lowe GGK doprowadzić ma do powstania w Warszawie centrum obsługi międzynarodowych projektów Lowe obejmujących swoim zasięgiem Europę Środkowo-Wschodnią i Rosję. Rozszerzony zakres obowiązków agencji obejmie koordynację obsługi takich klientów, jak: J&J, Nestlé, Unilever czy Stella Artois.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Lowe GGK

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl