SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Życie na Gorąco”, „Na Żywo”, „Rewia” i „Świat & Ludzie” z nowymi dodatkami tematycznymi

Podczas tegorocznych wakacji cztery tygodniki yellow wydawane przez Bauera „Życie na Gorąco”, „Na Żywo”, „Rewia” oraz „Świat & Ludzie” ukażą się w wersjach powiększonych o specjalne, cykliczne dodatki tematyczne.

Article

Redakcja tygodnika „Życie na Gorąco” przygotowała 12-stronicowy dodatek specjalny „Z wyższych sfer”, który ukazywać się będzie w kolejnych czterech wydaniach magazynu począwszy od 20 lipca. Cykl poświęcony będzie koronowanym głowom oraz polskim i europejskim arystokratom m.in. angielskiej rodzinie królewskiej. Znajdą się w nim bogato ilustrowane opowieści o miłościach, historii i dramatach.

W tygodniku „Na Żywo” od 27 lipca ukazywać się będzie czteroczęściowy 16-stronicowy dodatek „Nasze Melodie”, który prezentować będzie życie od kulis gwiazd disco polo, disco dance, muzyki biesiadnej, a także romskiej. Znajdą się w nim reportaże i wywiady z najpopularniejszymi wykonawcami, nie tylko polskiej, ale i zagranicznej muzyki lat 80-tych i 90-tych.

Od 3 sierpnia, do pięciu kolejnych wydań „Rewii”, dołączany będzie ośmiostronicowy dodatek „Retro Romanse”. Ukazywać się będą w nim najbardziej szokujące i bulwersujące historie miłosne gwiazd filmu i telewizji. Redakcja przygotowała teksty m.in. o romansie Bogusława Lindy i Poli Raksy, małżeństwie Andrzeja Wajdy i Beaty Tyszkiewicz, miłosnych dylematach Czesława Niemena i włoskiej piosenkarki Faridy, czy związku Liz Taylor i Richarda Burtona.

Z kolei od 6 lipca w tygodniku „Świat & Ludzie” znaleźć można 8-stronicowy cykl „Polska pełną skarbów i tajemnic”. 6-częściowy dodatek ukazuje Polskę mniej znaną, ale wartą odwiedzenia. Redakcja przedstawia m.in. zamki, pałace, parki i ogrody oraz miejsca kultu.

Wydaniom wakacyjnym powyższych tygodników będą towarzyszyć kampanie promocyjne w wielu stacjach telewizyjnych. Za ich kreację odpowiada  Digit Art, a za zakup mediów - MEC.

Średnia sprzedaż ogółem „Życia na Gorąco” w kwietniu 2017 roku wyniosła 499 878 egz., „Na Żywo” - 180 030 egz., „Rewii” - 213 665 egz., a magazynu „Świat & Ludzie” - 187 767 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Życie na Gorąco”, „Na Żywo”, „Rewia” i „Świat & Ludzie” z nowymi dodatkami tematycznymi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl