Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-01-26

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wystawa i zabawa, czyli najemcy NoVa Park wspierają potrzebujących

Już w najbliższy weekend najemcy Centrum Handlowego NoVa Park zaangażują się w ciekawe inicjatywy, których celem jest pomoc potrzebującym z Gorzowa Wielkopolskiego.

Od 25 stycznia w restauracji MishMash będzie można oglądać wystawę fotograficzną „Berlin”, a dochód ze zlicytowanych na finisażu prac zostanie przeznaczony na leczenie 18-letniej licealistki – Eweliny Caban. Z kolei w sobotę 26 stycznia w Sali Zabaw Acapulco odbędzie się noworoczne spotkanie dla grupy 50 dzieci z potrzebujących gorzowskich rodzin.

Wystawa fotograficzna „Berlin” składa się z 32 zdjęć wykonanych przez osiemnastu pasjonatów z gorzowskiej grupy fotograficznej fCzasowicze podczas dwóch plenerów fotograficznych zorganizowanych w stolicy Niemiec. Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 25 stycznia o godzinie 18.00 w Restauracji MishMash, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w Centrum Handlowym NoVa Park. Wstęp na wernisaż jest wolny. Wystawę można oglądać w MishMash do 24 marca 2013 roku.

Tymczasem w sobotę 26 stycznia w godzinach 10.00-13.00, Sala Zabaw Acapulco oferuje liczne atrakcje dla 50 dzieci z najbardziej potrzebujących gorzowskich rodzin. Zabawy, gry, animacje oraz prezenty – to wszystko czeka sobotnich gości Acapulco. Gwoździem programu będzie bajkowy seans filmowy, który rozpocznie się o godzinie 13.30, a następnie organizatorzy – Fundacja Pomagaj oraz Acapulco – zapraszają dzieciaki do wspólnej zabawy na lodowisku w NoVa Park.

„Wystawa fotograficzna ‘Berlin’ oraz atrakcje noworoczne w Sali Zabaw Acapulco to najnowsze inicjatywy, w które angażują się najemcy naszego centrum handlowego. Jesteśmy zdania, że NoVa Park jest nie tylko miejscem zakupów, ale także realizacji ciekawych akcji charytatywnych, które mogą wesprzeć potrzebujących oraz przywrócić uśmiech na ich twarzach” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

fCzasowicze to nieformalna grupa fotograficzna zawiązana wokół spotkań ze Sławomirem Sajkowskim w Grodzkim Domu Kultury w Gorzowie Wielkopolskim, natomiast Fundacja Pomagaj zajmuje się niesieniem pomocy i zapobieganiem wykluczeniu społecznemu.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ