Comarch i Idea Bank razem wspierają przedsiębiorczość

Darmowe konto firmowe, a do tego nowoczesne narzędzie do prowadzenia firmy. Przedsiębiorcy, którzy otworzą konto w Idea Bank otrzymają bezpłatnie program do fakturowania, obsługi magazynu i prowadzenia uproszczonej księgowości – Comarch ERP iFaktury24.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

– Odpowiednie narzędzia do prowadzenia firmy, do których niewątpliwe trzeba zaliczyć program do wystawiania faktur oraz konto firmowe, są dziś takimi samymi czynnikami sukcesu, jak dobrze przygotowany biznes plan oraz odpowiedni pracownicy czy partnerzy biznesowi. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i już od ponad dwudziestu lat dostarczamy narzędzia wspierające zarządzanie w firmach, czego dowodem są innowacyjne Comarch ERP iFaktury24

– wyjaśnia Łukasz Żur, Business Development Manager w Comarch.

Przedsiębiorcy, którzy chcą otrzymać w prezencie narzędzie do prowadzenia firmy Comarch ERP iFaktury24 Faktury + Magazyn + Księgowość, powinni otworzyć rachunek firmowy w Idea Banku. Korzystanie z rachunku jest bezpłatne, jeśli wpływy wynoszą co najmniej 1500 zł miesięcznie, a właściciel konta wykona transakcje kartą na sumę przynajmniej 500 zł miesięcznie.

Znacznie więcej niż konto

Comarch ERP iFaktury24 to najnowsza propozycja Comarch dla małych firm i jednoosobowych działalności gospodarczych. To program całkowicie dostępny w chmurze, czyli w modelu usługowym za pośrednictwem Internetu, bez konieczności instalowania go na komputerze. Dzięki czemu przedsiębiorca ma wgląd do danych o firmie z każdego miejsca z dostępem do Internetu i nie musi martwić się o czekające przedsiębiorców zmiany w VAT. Aktualizacje, które w programie dokonują się automatycznie i bez żadnych opłat, sprawiają, że jest on zawsze zgodny obowiązującymi przepisami, co jest szczególnie ważne w kontekście czekających przedsiębiorców dużych zmian w ustawie o podatku VAT.

Szczegóły oferty Comarch i Idea Bank: http://www.ideabank.pl/konto-firma-i-ksiegowosc

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

"Top of the Top Sopot Festival" z najdroższymi reklamami w TVN

"Top of the Top Sopot Festival" z najdroższymi reklamami w TVN

Nielsen: kablówka mocno rośnie, satelita traci. Canal+ znów osobno w streamingu

Nielsen: kablówka mocno rośnie, satelita traci. Canal+ znów osobno w streamingu

Dominika Bartoszewicz po ponad 17 latach odchodzi z Media Expert

Dominika Bartoszewicz po ponad 17 latach odchodzi z Media Expert

Co łączy zwycięskie kampanie PR Wings?

Co łączy zwycięskie kampanie PR Wings?

Włoski styl na wyciągnięcie ręki - poznaj najlepsze marki męskich mokasynów w 2026!
Materiał reklamowy

Włoski styl na wyciągnięcie ręki - poznaj najlepsze marki męskich mokasynów w 2026!

Kanał Newsmax Polska poszerza zasięg

Kanał Newsmax Polska poszerza zasięg