SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Kamińska nową prezes Polskiego Radia. Problem z głosowaniem zarządu

W środę 22 stycznia Rada Mediów Narodowych podjęła decyzję o odwołaniu z funkcji prezesa Polskiego Radia Andrzeja Rogoyskiego i o mianowaniu na to stanowisko Agnieszkę Kamińską. Od grudnia 2019 roku była członkiem zarządu spółki. Zapalnikiem do zmiany miało być jedno z posiedzeń zarządu, kiedy były już szef rozgłośni miał wstrzymać się od głosu - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Kamińska nową prezes Polskiego Radia. Problem z głosowaniem zarządu

51 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wer
Kontrola NIK od podszewki powinna sprawdzić wszystkie rozgłośnie radiowe w Polsce. Jak realizują zapisy ustawy Krrit w sprawozdaniach finansowych, jak realizują misję, a nie tylko co chwilę prezesa zmieniać. Prezes dziennikarz to nie jest dobre rozwiązanie. Podobno media są publiczne a w spółkach nie przestrzega się żadnych zasad aby kontrolować publiczne pieniądze.


NIK powinna też sprawdzić legalność oprogramowania we wszystkich prywatnych stacjach radiowych na wszystkich stanowiskach.
16 10
odpowiedź
User
Ola
Państwowe media powinny być zlikwidowane (sprzedane). Ich niektòre zadania mogą realizować prywatne media za pomocą rządowych grantów. Przypadek WP/Money pokazał że da się tak zrobić.
16 39
odpowiedź
User
Budu
Ok. Umarł król, niech żyje król. Pani Agnieszka zaczęła rządzić, niech więc pracuje na poprawę słuchalności. My już zaopatrzyliśmy się w popcorn i czekamy.
31 2
odpowiedź
User
Zenek
Ciekawe, kto tym kręci... Jakis szalony zegarmistrz w kazdym razie.
41 0
odpowiedź
User
Alaks
Dziwne ze Joasia Turek lat 26 nie może być prezesem już teraz. Lichocka, dopomóż.
51 5
odpowiedź
<