SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Kamińska nową prezes Polskiego Radia. Problem z głosowaniem zarządu

W środę 22 stycznia Rada Mediów Narodowych podjęła decyzję o odwołaniu z funkcji prezesa Polskiego Radia Andrzeja Rogoyskiego i o mianowaniu na to stanowisko Agnieszkę Kamińską. Od grudnia 2019 roku była członkiem zarządu spółki. Zapalnikiem do zmiany miało być jedno z posiedzeń zarządu, kiedy były już szef rozgłośni miał wstrzymać się od głosu - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Kamińska nową prezes Polskiego Radia. Problem z głosowaniem zarządu

51 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gosia
Wspaniale. Kasprolewicz i reszta degeneratów do pośredniaka
5 39
odpowiedź
User
PiSarro
Wspaniale. Kasprolewicz i reszta degeneratów do pośredniaka


Gosia, PiS-troll za 0,90 PLN od hejtu.
39 5
odpowiedź
User
PiSarro
Zawodowy życiorys pani prezes nie wskazuje, by była ona ideologicznie j..nięta, ale to samo pisałem o mec. Rogoyskim, a podziało się, jak się podziało. No zobaczymy, ale nie jestem optymistą.
14 6
odpowiedź
User
Kawka
Życiorys ma dobry . Po owocach ją poznamy : W latach 2008-2016 była redaktorem prowadzącym w TVP Historia, a wcześniej pracowała m.in. jako reporterka i reportażystka w Polskim Radiu. Pisała też artykuły do pism naukowych i popularnych („Polska The Times”, „Rzeczpospolita”, „Focus Historia”, „21.wiek”), jest recenzentem naukowym w „Kwartalniku Nauk o Mediach” oraz ekspertem i członkiem jury Ogólnopolskiej Olimpiady Medialnej organizowanej przez Fundację Nowe Media.

Ukończyła seminarium producenckie Akademii Telewizyjnej TVP i PWSFTiT oraz podyplomowe studia ze specjalizacją Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej.
8 40
odpowiedź
User
Iwon
Wszystkim kręci w Radiu Czabański. Prezes podejmuje decyzje Czabańskiego. Pisze do Rady Mediów pisma jakie mu Czabański podyktował. Raz tylko zdecydował się zrobić inaczej i odwołał p.o. dyrektora Agencji Muzycznej powołując osobę zdecydowanie bardziej kompetentną i to spowodowało,że stracił stanowisko, choć i tak by je stracił. Wszystkie kadrowe decyzje Czabańskiego są krzywdą dla Radia, a większość decyzji to intryga żony Czabańskiego, Anny (z-cy dyrektora programowego PR).
47 2
odpowiedź
<