SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agora: za rok 30 tys. osób będzie płacić za serwisy „GW”

We wtorek w serwisach internetowych „Gazety Wyborczej” uruchomiono system płatnego dostępu do treści. - Jest on skierowany do tych, którzy dużo czytają, cenią wygodę czytania i chcą korzystać z różnych urządzeń - mówi Wirtualnemedia.pl Maciej Nowak, dyrektor cyfrowego działu wydawniczego Agory.

Dołącz do dyskusji: Agora: za rok 30 tys. osób będzie płacić za serwisy „GW”

41 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
odważny
Wchodze na gazete wyborcza patrze ciekawy artykuł wchodze patrze płatny....hmmm....zmieniam strone na jakąś inną gazete nie płatną...czytam podobne artykuły....Myśle sobie: ALE BYŁBYM FRAJEREM JAKBYM ZAPŁACIŁ za przeczytanie w GW
odpowiedź
User
Yogidługonogi
Ciekawe, jak chcą osiągnąć ten wynik? Może wykup płatnej treści będzie zmniejszał ilość punktów karnych za wykroczenia drogowe? Albo będzie w pakiecie z rachunkiem za gaz? Inaczej nie widzę jak znaleźć chętnych na czytanie prymitywnych paszkwili na temat PiS i pozycjonowaniu braku homomałżeństw jako głównego problemu Polski.
odpowiedź
User
Money.pl Bankier.pl i inni - witamy
Uwaga! GW w serwisie Wyborcza.biz chce opłat za teksty na 10 linijek, to są jakieś suche newsy, a nie reportaże, nie artykuły! To są żarty ? W taki sposób limit wyczerpie się po jednym dniu, bo to nie są jakieś dłuższe formy, tylko zwykłe informacje codzienne, kpina, a nie poważna oferta, oglądalność wam poleci w dziale biznesowym i to mocno.


""Wśród Internautów przeważa niechęć do płacenia za cokolwiek – zwłaszcza, że olbrzymia większość najważniejszych newsów jest dostępna w wielu źródłach bezpłatnie. Podstawowe informacje z kraju i świata, prognoza pogody, program TV, plotki czy filmiki są dostępne niemal wszędzie. Trudno znaleźć racjonalny argument, by ktoś za te informacje miał płacić inaczej niż poprzez konsumpcję reklam. Z drugiej strony w Internecie funkcjonuje bardzo wiele osób zawodowo korzystających z tego medium. Za dostęp do profesjonalnych treści, raportów, analiz czy innych danych niezbędnych do prowadzenia biznesu można i należy oczekiwać odpłat. Generalnie im większy czas (a zatem koszt) potrzebny do opracowania treści i im mniejsza grupa jego odbiorców, tym rośnie sens wprowadzenia za nie opłat." "
odpowiedź