SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Fakty” straciły 800 tys. widzów, „Wydarzenia” zyskały 300 tys.

W listopadzie br. najpopularniejszym programem informacyjnym był „Teleexpress”. Największy spadek oglądalności zanotowały „Fakty”, które spadły z drugiego na trzecie miejsce. Z kolei najwięcej zyskały „Wydarzenia”.

Dołącz do dyskusji: „Fakty” straciły 800 tys. widzów, „Wydarzenia” zyskały 300 tys.

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Stary
Proste jak konstrukcja cepa . Brak możliwości odbioru w TV naziemnej bez dodatkowych opłat powoduje , że nasze "bogate " społeczeństwo ogląda to co dostaje w multipleksie . I niema co doszukiwać się innych przyczyn .
16 76
odpowiedź
User
boby
tytuł artykułu adekwatny do jakości programu- "fakty"
50 8
odpowiedź
User
by rzyło sie lepij
JAKA GŁĘBOKA ANALIZA : SPADEK FAKTÓW SPOWODOWANY SERIALEM WAWA NO NO ..... CO ZA INTELEKT AUTORA. A MOŻE OCIEPLENIE KLIMATU TO SPRAWIŁO!!!!
98 15
odpowiedź
User
Rysiek z Klanu
Oglądalność Faktów spada, to przez to, że jakby powiedział Pan Janek - łżecie skur..........y
odpowiedź
User
Borys POlewej
A co Durczok poszedł wreszcie na trzeci rok studiów i nie ma czasu zajmować się programem ? Kończy się wasz czas pseudoeŁtorytety tak samo jak nie wierzyłem w jego chorobę, tak samo jak nigdy nie wierzyłem w jego talent dziennikarski. Durczok to ślunski DYZMA>
80 16
odpowiedź
<