SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Króliki w kampanii Ministerstwa Zdrowia banalizują temat prokreacji i pomijają matki (opinie)

Kampania Ministerstwa Zdrowia, w której zachętę do zdrowego stylu życia i posiadania wielu dzieci przedstawiono poprzez metaforę z królikami, trywializuje temat prokreacji i rodzin wielodzietnych, przypomina raczej dosadny mem internetowy niż przekaz w wiarygodnymi argumentami - komentują dla Wirtualnemedia.pl eksperci z agencji reklamowych.

Dołącz do dyskusji: Króliki w kampanii Ministerstwa Zdrowia banalizują temat prokreacji i pomijają matki (opinie)

32 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
marek
MariaAwaria,jeśli chodzi o króliki to jest dokładnie odwrotnie niż napisałaś.To właśnie panie królikowe dosłownie nadstawiają się każdemu samcowi który jest obok.Mają jeszcze parę innych przywar np.po porodzie potrafią zjeść część miotu,parę razy tak mi się zdarzyło.
odpowiedź
User
St. Pan
Ja uważam, że taki spot reklamowy mógł być zaaprobowany w MZ tylko przez lubieżnego, seksistowskiego chama, traktującego seks, kobietę i potem potomstwo w sposób przedmiotowy, jak rzeczy. Jest to przecież beznadziejnie niepoważne i obraźliwe dla kobiet - nie widać tego, Panie Ministrze? Pasuje mi to do gęby pana ministra zdrowia, na którą bez obrzydzenia patrzeć nie mogę! Jak tu potem przekonywać kobiety, w tym młode dziewczyny tuż przed okresem prokreacyjnym w ich życiu, że nie wszyscy mężczyźni są takimi emocjonalnymi inwalidami i flejtuchami obyczajowymi? Nie zdziwiłbym się, gdyby większość z nich poczuła się głęboko obrażona tym spotem! Takie treści mógł zaaprobować do emisji tylko taki ktoś, który nie wyrósł z krótkich majtek, wyobraża więc sobie, że seks to zabawa bez zobowiązań i praw honorowych "tej drugiej strony", która w całym tym przekazie znika, staje się jak gdyby tylko jego tłem. Jestem dorosłym facetem i ojcem trojga dorosłych już ludzi, a lubieżność uważałem za kalectwo charakteru, z którego trzeba się leczyć, a to jest trudne - wiem co piszę, bo mnie to kosztowało parę lat życia, które spędziłem we więzieniu twardej samokontroli obyczajowej, jaką sobie narzuciłem kilka lat przed ślubem.
odpowiedź