SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Małgorzata Maliborska-Prażmowska po 28 latach pracy w radiowej Trójce odeszła na emeryturę

Dziennikarka Małgorzata Maliborska-Prażmowska w czwartek pożegnała się ze słuchaczami radiowej Trójki. Ze stacją była związana od 1991 roku, teraz przechodzi na emeryturę.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Maliborska-Prażmowska po 28 latach pracy w radiowej Trójce odeszła na emeryturę

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Erem
A Szydłowska ma to czego jednak sporo osób nie ma: brak jakiekogolwiek poczucia wstydu. Pierwsza gwiazda TVP po dobrej zmianie 9od razu wzięła Pegaz), zaufana kolejnych ekip dobrej zmiany w Trójce, dzielnie trwa. I udaje kogoś kim nie jest i nigdy nie będzie.
18 11
odpowiedź
User
Wojtek
Pani Redaktor ma niesamowicie młody głos. Trudno uwierzyć, że odchodzi na emeryturę. Pozdrawia zasuszony słuchacz Trójki.
19 9
odpowiedź
User
Tomasz Wybranowski
Pani Małgorzato, była pani najlepsza w Trójce. Z nostalgią wspominam moje pierwsze korespondencje sprzed dwudziestu lat. I była pani jedną z niewielu osób i życzliwych, i pomocnych i po prostu ludzkich. Pamiętam zdziwienie, kiedy po którejś tam z kolei "powodziowej" korepondencji pani zadzwoniła, podziękowała i serdecznie porozmawiała. Niby nic wielkiego, ale w tym medialnym światku, takie odruchy to rzadkość. Ukłony i wyrazy szacunku, oraz spełnień na nowej drodze.
13 10
odpowiedź
User
Ast
To jest właśnie magia dawnego radia, stare babcie i obleśni panowie, a radiu głosy jak maliny.
10 9
odpowiedź
<