SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Małgorzata Wyszyńska nową szefową „Wiadomości” TVP1

Małgorzata Wyszyńska objęła funkcję szefa „Wiadomości” TVP 1. Nastąpiło to na wniosek Iwony Schymalli, dyrektor Jedynki. Wyszyńska zastąpiła Jacka Karnowskiego z którym TVP rozwiązała w piątek umowę o pracę.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Wyszyńska nową szefową „Wiadomości” TVP1

50 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Autorytet Moralny
Pewnie Wiadomości będą propeowskie, to nieuchronna konsekwencja zmian w TVP.
Chociaż nie jestem szczęśliwy, bo teraz wszędzie, w każdej telewizji będzie wychwalanie i lizusostwo wobec peowców (oby nie nadmierne), to jednak cieszy mnie, że wraca sympatyczna Pani Małgosia (a może niedługo też sympatyczna Pani Dorotka), bo bałem się powrotu Li(zus)owej.
Jest jeden problem - wyznawcy TVN nie przerzucą się ze swojej telewizji na TVP, a zniechęceni peowską propagandą wyborcy prawicy wyłączą odbiorniki, co wtedy z oglądalnością. Czy cwaniaki z SLD nie wykorzystają tej sytuacji i nie pogonią wtedy Pani Dyrektor ?
8 8
odpowiedź
User
Mag
Najważniejsze, żeby ta Pyza przestała juz szukać spisków i obwieszczać sensacje, próbując wszystkich przekonać, że tylko pis gwarantuje powszechne szczęście, sprawiedliwość i szacunek dla prawa. Obrzydlistwo. Cały czas optuję za licencjami dla dziennikarzy. Postępujesz niezgodnie z etyką dziennikarską, tracisz licencje. Tak jest we wszystkich zawodach zaufania publicznego. Dziennikarstwo nalezy do nich zaliczyć. Takie dyspozycyjne prersony, chodzace na sznurku jednej partii, nie miałyby czego szukac w zawodzie.
8 8
odpowiedź
User
Gembal
Najważniejsze, że nie ma Karnowskiego. "Wiadomości" nie oglądam od lat i tak już zostanie. Temu PiS-owskiemu lizusowi należała się czerwona kartka. Od dawna. Ach... gdyby tak zdelegalizować tę jego stronkę... No cóż - demokracja ;)
8 8
odpowiedź
User
kebab
Karnowski to doświadczony dziennikarz, niezależnie od prawdziwych bądź wyimaginowanych zarzutów o "pisioryzm". Wyszyńska to prezenterka, pani od płynnego czytania z kartki, stawianie jej na czele Wiadomosci to nieporozumienie, ale rozumiem, ze odzyskiwanie telewizji przez kolejna ekipę rządzącą wymaga kogoś kto czyta płynnie, ale niekoniecznie rozumiejąc co...
8 8
odpowiedź
User
Berek
Wyszyńska tak się zna na kierowaniu czymkolwiek jak wujek Bronek na przyzwoitości. Można się spodziewać powolnego upadku Wiadomości ale jak mówi Tusk "po co nam telewizja publiczna, wystarczy TVN".
8 8
odpowiedź
<