SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marcin Maj po 15 latach odchodzi z OS3 Group, zastąpi go David Meister

Marcin Maj rezygnuje z funkcji CEO i członka zarządu agencji OS3 i całej OS3 Group, z którą związany był przez 15 lat. Dołączy do zespołu agencji H2O Creative, która wycofuje się z OS3 Group, ponownie stając się niezależnym podmiotem.

Dołącz do dyskusji: Marcin Maj po 15 latach odchodzi z OS3 Group, zastąpi go David Meister

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pawel
Do Pana Tomka - mówisz Pan, że lepiej nas_ać tam, dzie się pracuje, aby firmę rozwalić kompletnie, niż dać odejść człowiekowi z twarzą? Bliskie środowisko i tak znało sytuację OD DAWNA. A rzuczanie komuś błotem w pysk na wirutalnych mediach..... Panie Tomku, czy to Pana poziom? Z Panem również nie chciałbym prowadzić biznesu.

Nie pozdrawiam polskich Janów Dzbanów i Januszy Biznesu, którzy nie rozumieją, że takimi sprawami zajmują się sądy, a nie anonimowa publiczność. Pana Maja też nie pozdrawiam. Zrobiłeś Pan błąd, trzeba było odsunąć się do cienia po cichu. A nie w świetle reflektorów. Pan tego nie rozumie?
32 14
odpowiedź
User
Noname
Szanowni Panowie Marcin Maj i Tomasz Pruszczyński
Informuję uprzejmie, że najbliższa pralnia jest na Żoliborzu na ul. Żeromskiego (róg Marymonckiej).
Wirtualnemedia uprasza się podawanie pewnych i zweryfikowanych wiadomości...
29 9
odpowiedź
User
Aspen
Wychodzi na to, że fake news to też news.
Kliki się zgadzają.
17 9
odpowiedź
User
Insider
H2O Creative nigdy nie było częścią OS3 Group, a to grupa kapitałowa - wystarczy zobaczyć w KRS kto jest właścicielem H2O Sp. z o.o. - a jest tylko jeden pan M - nowy kolega pana MM. FAKT.

Ci, którzy pracują lub pracowali w OS3 Sp. z o.o. (agencja - nie mylić z OS3 Group) wiedzą, że panowie M usadzili oba zespoły w jednej siedzibie i to tak oto wyglądało "wejście" H2O (spółki opartej na jednym "relacyjnym" kliencie) do OS3 Sp. z o.o. (nie Group) z kilkoma "relacyjnymi" klientami pana MM. FAKT

Kolejne fakty pewnie już wkrótce, bo to jest dopiero początek , jak sądzę... Polecam śledzić ruch klientów z OS3 Sp. z o.o. do H2O Sp. z o.o. - wtedy pewnie wszystkie "relacje" będą jasne.
30 9
odpowiedź
<