SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN reaguje na oskarżenia Anny Wendzikowskiej o mobbing. „Zdarzały się zachowania, które nie powinny mieć miejsca”

Anna Wendzikowska, przez ostatnie 15 lat reporterka „Dzień dobry TVN”, opisała, że w miejscu pracy przez długi okres była źle traktowana, co pogłębiło jej problemy ze zdrowiem psychicznym. - W redakcji "DD TVN" zdarzały się niestety zachowania, które nie powinny były mieć miejsca w dobrze zarządzanej, przyjaznej firmie, jaką chcemy, żeby był TVN - przyznał nadawca.

Dołącz do dyskusji: TVN reaguje na oskarżenia Anny Wendzikowskiej o mobbing. „Zdarzały się zachowania, które nie powinny mieć miejsca”

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
.
A może Ania powie jak to była wiecznie na wakacjach i o swoich materiałach informowała w ostatniej chwili, jak regularnie spóźniała się na montaż, jak jęczała o podwyżki...


albo jak drogi sprzęt zalewała szampanem...
22 6
odpowiedź
User
były pracownik tvn
W życiu nie nasłuchałem się tyle złych rzeczy o jakimkolwiek pracodawcy. Rozumiem, że tefałen jest prowadzony przez socjopatów. Nie znam marki tak jednoznacznie negatywnie kojarzącej się. Rozumiem, że rekrutują tam robotników w domach wariatów i więzieniach. W życiu tego nie włączę.
19 6
odpowiedź
User
ajednakcenzura
a gdzie ci obrońcy praw kobiet pod TVN? a konstytucja a praworządność? a te wielkie nazwiska z ich moralitetami Kraśko, Lis, Durczok?
Na pewno są w PiSie, baranie
dzięki laik , dzięki twojemu wpisowi mój wpis nadal istnieje bo wolne medium jednak stosuje cenzurę
17 5
odpowiedź
<