SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Niemal 5 mln widzów Mikołajkowego Bloku Reklamowego. 1,26 mln zł dla chorych dzieci (szczegółowe dane)

14. Mikołajkowy Blok Reklamowy pokazany w Polsacie w środę, 6 grudnia br. oglądało średnio 4,98 mln widzów. Dzięki temu Fundacja Polsat na rzecz chorych dzieci zebrała 1,26 mln zł. Zdecydowanie wyższą widownię niż zazwyczaj miały pokazane tego dnia tuż po spotach „Wydarzenia”, które były najchętniej oglądaną pozycją dnia - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Niemal 5 mln widzów Mikołajkowego Bloku Reklamowego. 1,26 mln zł dla chorych dzieci (szczegółowe dane)

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dgf
Jaka to melodia - 2.42 mln. :O :O :O A w netii ile pokazuje?
odpowiedź
User
Krycha z Wałbrzycha
Jestem wybitną konserwatywną działaczką i intelektualistką i powiem szczerze, że nie oglądałam bloku reklamowego. Nie lubię Polsatu, mam wstręt do tego kanału jakiego takiego i nawet dla oglądania tego bloku nie chciało mi się go włączyć w drodze wyjątku. Polsat ma swój target, dość liczny target, więc oglądalność była wysoka nawet beze mnie. Zresztą jakie to miałoby znaczenie, czy obejrzę ten blok, czy nie? Żadne. Moje oglądanie lub nieoglądanie nie miało kompletnie żadnego wpływu na wynik słupków oglądalności, z prostej przyczyny: nie mam w domu telemetra i nie biorę udziału w badaniach Nielsena, buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!
odpowiedź
User
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych
Moje oglądanie lub nieoglądanie nie miało kompletnie żadnego wpływu na wynik słupków oglądalności, z prostej przyczyny: nie mam w domu telemetra i nie biorę udziału w badaniach Nielsena, buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

Dokładnie! Wielu myśli, że oglądając blok Mikołajkowy, przyczynia się do lepszych wyników oglądalności, bo ktoś śledzi WSZYSTKICH widzów i sprawdza, co kto ogląda, hahahahaha. Guzik prawda! Tylko od dwóch tysięcy gospodarstw domowych uczestniczących w badaniach Nielsena zależało, jak wysoką oglądalność uzyska ten blok Mikołajkowy. Reszta mogła go oglądać albo nie i nie wpłynęło to w najmniejszym stopniu na wynik.
odpowiedź
<