SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe pakiety internetowe w Play na kartę, koniec opcji 10 GB za 10 zł

Sieć Play rezygnuje z dostępnej dla użytkowników kart pre-paid opcji 10 GB limitu internetowego za kwotę 10 złotych. Zamiast tego operator oferuje pakiety od 600 MB do 6 GB za 5 do 20 złotych.

Dołącz do dyskusji: Nowe pakiety internetowe w Play na kartę, koniec opcji 10 GB za 10 zł

36 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Majkel
Od czwartku, 21 stycznia klienci Play korzystający z kart pre-paid mieli pożegnać się z korzystną ofertą internetową. Operator chciał wycofać pakiet 10 GB danych za 10 zł. Co prawda podwoił z tego powodu pozostałe pakiety, ale 6 GB za 20 zł to jednak propozycja dużo gorsza. W ostatniej chwili jednak zmienił zdanie.

10 GB limitu internetowego za 10 złotych dla klientów pre-paid miało zniknąć w czwartek z oferty Play. W zamian zaproponowano 600 MB za 5 zł, 2 GB za 9 zł lub 6 GB za 20 złotych. To podwojona ilość danych w pozostałych, istniejących już pakietach przy zachowaniu ich dawnej ceny. Rekompensatą dla klientów miało być też premiowane przedłużenie doładowania po 30 dniach i próbna wersja pakietu o rozmiarach 600 MB dostępną za darmo przez 7 dni.

W ostatniej chwili jednak Play wycofał się z usunięcia popularnej opcji 10 za 10. "Zgodnie z regulaminem promo 10 GB za 10 zł miało być do dziś. Ale Bułgar zmienił zdanie i jedziemy dalej i myślę, że to dobra wiadomość ;-) Zobaczymy jak będzie się rozwijać sytuacja z tym pakietem. Sam jestem bardzo ciekawy" – napisał na oficjalnym blogu firmy Marcin Gruszka, rzecznik Play. Czyżby operator ugiął się pod komentarzami niezadowolonych klientów?
8 8
odpowiedź
User
Klient play
Niestety kto daje i zabiera to już wiadomo jakie są tego efekty. Mam intetnet bez limitu za 49,99 umowa, teraz ta oferta bez limitu jest droższa, był pakiet 10 GB za 10zł, teraz oferta jest droższa. Play nie tędy droga. Zastanawiam się nad zmianą operatora. Nie ja pierwszy i nie ostatni. Wyciągnijcie z tego wnioski.
14 9
odpowiedź
User
jarek jarecki
trzeba zmienić play na innego dostawcę. Te 10 G było super bo nie drenowało zbytnio kieszeni a teraz za 20zł prawie połowę mniej sie dostaje. kpina i tyle. żegnaj playu witaj dziewica.
15 8
odpowiedź
User
Bartek
Majkel – czemu wprowadzasz w blad tym 10 GB?? Wcale sie nie wycofali, jest 6 GB za 20 zl – wejdz na portal, kliknij na te 10 GB “pieczatke” i pokaze ci 6 GB za 20 zl… Stracili tyle klientow...
12 8
odpowiedź
User
Janina
Ten pakiet od 600 MB do 6 GB za 5 do 20 złotych to wielka lipa, wole 10gb za 10zł.
15 8
odpowiedź
<