SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Poniedziałkowy mecz reprezentacji Polski ze Słowacją na antenie TVP1, TVP Sport i TVP 4K oglądało łącznie 7,52 mln widzów - wynika z najnowszych danych telemetrycznych udostępnionych portalowi Wirtuanemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: 7,52 mln widzów meczu Polska-Słowacja w TVP1, TVP Sport i TVP 4K (dane minuta po minucie)

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
beka z tego
Zaskakująco słabe wyniki.

Zaskakująco słabe? Ktoś spodziewał się lepszych :)))
Xyz
Proszę jeszcze dane o oglądalności w sieci.
Na obronę słabszej oglądalności dodam, że mecz był w poniedziałek o 18:00. Czy w poniedziałek o 18:00 większość firm puściła wcześniej pracowników do domu, aby mogli oglądać Reprezentację Polski? Czy supermarkety, galerie handlowe i magazyny były w tym czasie zamknięte?
Druga sprawa była ładna pogoda i wiele osób z dziećmi wolało iść na spacer.
Wynik TVP 4K wskazuje, że jest słabe nasycenie odbiornikami UHD z DVB-T2.