SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Organizacje marketingowe i badawcze bronią telemetrii Nielsena i dziwią się krytykowaniu jej przez władze TVP

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii oraz Organizacja Firm Badania Opinii i Rynku poprosiły władze TVP o wyjaśnienia dotyczące ich wypowiedzi podważających wiarygodność badania telemetrycznego realizowanego przez Nielsen Audience Measurement.

Dołącz do dyskusji: Organizacje marketingowe i badawcze bronią telemetrii Nielsena i dziwią się krytykowaniu jej przez władze TVP

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dobra Zmiana
Cztery pierwsze wpisy: bełkot i ani grama argumentacji, ale ktoś naklikał i na piwo wystarczy, miłego wieczoru trolle
16 20
odpowiedź
User
kk
no merytoryczny wpis "dobra zmiana" super. Tu raczej już po piwie. I to nie po jednym
11 20
odpowiedź
User
Nie ufam Nielsenowi
Te wyniki przeczą zdrowemu rozsądkowi i nie pokrywają się z wynikami podawanymi przy innej okazji. Kto chce obrażać swoją inteligencję może wierzyć tym wynikom. To kolejny dowód na nieprawdziwość badań. A Nielsen coraz bardziej sie pogrąża mętnymi tłumaczeniami i broniąć się przed transparentnością badań.

Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. W tym szaleństwie jest metoda.
Według badań firmy Nielsen, widownia między innymi "Wiadomości" TVP 1 a także TVP 1, TVP 2 i TVP Info w ostatnich tygodniach maleje. Jak są prowadzone takie badania i kto je firmuje?
Jeśli W TVP nie rządzi jedynie słuszna opcja liberalno-lewicowa więc TVP musi mieć niskie wyniki oglądalności. Jak nie jak tak. :D
21 15
odpowiedź
User
Maks
Chciałbym poznać wyniki oglądalności TVP zrobione przez polską niezależną od wpływu jakiejkolwiek partii politycznej firmę zajmującą się telemetrią.
19 12
odpowiedź
User
ała
Te wyniki przeczą zdrowemu rozsądkowi i nie pokrywają się z wynikami podawanymi przy innej okazji.


Z jakimi wynikami się kłócą? Wynikami czego? Przytocz proszę!

[quote= Kto chce obrażać swoją inteligencję może wierzyć tym wynikom. To kolejny dowód na nieprawdziwość badań.

Ale jaki dowód? Podaj go. Gdzie jest ten dowód?

Marnujesz nasz czas przedstawiając wnioskowania, w których z nieprzedstawionych przesłanek wyciągasz niewykazane wnioski.
Ad rem!
13 12
odpowiedź
<