SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Piszczek szefem Polskiego Radia 24, wicedyrektorkami Agnieszka Kamińska i Joanna Turek

Paweł Piszczek, szef Informacyjnej Agencji Radiowej, przejął obowiązki dyrektora Polskiego Radia 24, po tym jak z końcem lutego odwołano Pawła Badzio. Wiceszefami stacji zostały natomiast Agnieszka Kamińska i Joanna Turek.

Dołącz do dyskusji: Paweł Piszczek szefem Polskiego Radia 24, wicedyrektorkami Agnieszka Kamińska i Joanna Turek

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Cajzner
A gdzie jest słynny menager w berecie i kufajce Władek Bogdanowski ? On byłby świetnym szefem PR24.
8 9
odpowiedź
User
PiS stworzył profesjonalne talk radio
Poza infantylnymi wywiadami Adriana Klarenbacha, najlepsze radio informacyjno-publicyatyczne w Polsce. Poziom przygotowania dziennikarzy, poprawność językowa, szerokie spektrum prezentowanych poglądów nie do porównania z propagandowym Tok FM. Mam nadzieję, że nawet po odejściu PiSu od władzy radio będzie nadawac.
15 15
odpowiedź
User
Henio
PIS niczego nie stworzył tylko zniszczył.Wcześniej gdy nadawali tylko cyfrowo to było radio na wysokim poziomie dzisiaj dno.
15 9
odpowiedź
User
jula
Dyrektor, 2 zastępców i całymi dniami transmitują komisję Amber Gold. Bardzo mądra ramówka. Z 1 proc. słuchalności wypracowanej przez Badzio spadnie zaraz do 0,1 proc. W Tv nie da się tej komisji oglądać, a co dopiero słuchać w radiu.
18 8
odpowiedź
<