SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polskie Radio zachęca do emerytur. Ma 1,3 tys. pracowników, pensje 500 zł w górę

Polskie Radio na koniec ub.r. zatrudniało etatowo 1 320 osób, o 11 więcej niż rok wcześniej. Średnie wynagrodzenie brutto wynosiło 8,9 tys. zł brutto, po wzroście rok do roku o 500 zł. Dziennikarze zarabiali przeciętnie 11,7 tys. zł, a menedżerowie wyższego szczebla - 17,5 tys. zł - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio zachęca do emerytur. Ma 1,3 tys. pracowników, pensje 500 zł w górę

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Olo
A kto zarabia 11 tys. Pracownicy z dużym stażrm zarabiają 6 tys. Te zarobki to mlodego pisowdkiego narybku
odpowiedź
User
Dla mnie mistrzostwem świata arogancji, niekompetencji i potwierdzenia braku public relations są wypowiedzi rzeczniczki PR, pani Kuś. Skoro Polskie Radio jest instytucją publiczną finansowaną z kieszeni obywateli, obywatel ma prawo do rzetelnej, transparentnej, pełnej i dokładnej informacji. Tymczasem traktowany jest enigmatycznymi "radio nie komentuje". Co to jest? Panience prezesce wydaje się, że to jej własny ogródek? Co gorsza prezeska uważa się za specjalistkę pr - publikacje dla pracowników sądów. Osiągnięcia pani prezes w Polskim Radiu - konferencje prasowe choćby słynna z Listą przebojów, audytem czy publikacją wewnętrznych e mail tylko utwierdzają w braku umiejętności komunikacji z otoczeniem, ba popełnianiu błędów, które przynoszą konsekwencje w złej opinii społecznej. Najgorsza prezes w ciągu 97 lat PR, najgorsza prasa, największe straty finansowe i zapaść wizerunku PR.
odpowiedź
User
xxx
A kto zarabia 11 tys. Pracownicy z dużym stażrm zarabiają 6 tys. Te zarobki to mlodego pisowdkiego narybku
No cóż, Łukowska zapewne na etaciku w nagrodę za wulgaryzmy i matolstwo, Ciechański za język potoczny, informacje i opowieści o stronach por3nograficznych, pieśni biesiadne, snucie historii wódczanych i rozwalanie ramówki, etacik, liczba godzin jak przystało największa. Gwiazdy TVRepublika gadające dyrdymały, infantylne, z brakami edukacyjnymi, warsztatem na poziomie gimnazjum. Doi się państwo, doi. A przy okazji misją publiczną ma być edukowanie młodzieży jak korzystać ze stron por3no?
odpowiedź
<