SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Polska odmówiła emisji reklamy książki Romana Giertycha o Kaczyńskim i Kurskim. Giertych: idę na wojnę z TVP

Roman Giertych zapowiada wystąpienie do Komisji Europejskiej z wnioskiem o uznanie, iż TVP powinna zwrócić pieniądze z abonamentu do Skarbu Państwa. Będzie chciał także zbadania zasad udzielania ostatnich pożyczek telewizji. Wszystko przez to, że publiczny nadawca odmówił emisji reklamy jego nowej książki. - Idę na wojną z TVP i będę ją toczył wszelkimi prawnymi sposobami - mówi dla Wirtualnemedia.pl Giertych.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska odmówiła emisji reklamy książki Romana Giertycha o Kaczyńskim i Kurskim. Giertych: idę na wojnę z TVP

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
fdlakjf
I bardzo dobrze! Najbardziej brzydzę się takimi osobami które to raz służą jednym a potem popadają w skrajnie i służą innym plując na tych z którymi byli wcześniej.
Pan Giertych taki jest popada z skrajni w skrajnie. Kiedyś narodowiec, stał na czele młodzieży wszechpolskiej a teraz wielki liberał i demokrata. Czy można wierzyć takiemu człowiekowi?

póki co sąd nie uznał Giertycha za kłamcę a Kurskiego owszem. Przypomnij sobie jeszcze jak Giertych w Sejmie wypunktował liczne kłamstwa w przemówieniu Kurskiego, kłamstwa z dowodami: Kurski przypisywał sobie i PISowi zasługi w zmianach państwa, Giertych sięgnął po konkretne głosowania gdzie PIS i Kurski byli przeciw tym inicjatywom.
11 9
odpowiedź
User
Pankracy
Zanim pójdzie na wojnę z TVP powinien spróbować swoich sił w "Wielkiej Pardubickiej".
Musiałby tylko znaleźć jakiegoś dobrego dżokeja.
12 9
odpowiedź
User
Krótko
W walce z narodowym bolszewizmem (diagnoza prof.Staniszkis, miłośniczki PiS-u, która przejrzała na oczy) każdy wojownik jest cenny. Bo szkoda Polski!


"przejrzała na oczy" bo się w dobrej zmianie nie znalazło miejsca -dla niej ani kochanej , "nowoczesnej" córeczki ; ) Też bym chodził wkurzony : )


Prymitywny masz ogląd świata - jak wszyscy miłośnicy narodowego bolszewizmu!
9 11
odpowiedź
User
Barbara
A czy pan Giertych już nie pamięta, kto jest autorem tego cytatu? Przecież to środowisko jego aktualnych liberalnych przyjaciół.
9 8
odpowiedź
<