SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Startuje ogólnopolskie radio Bezpieczna Podróż dla osób wykluczonych. Redaktorem naczelnym Paweł Sieger

Fundacja Emanio Arcus planuje uruchomić z początkiem roku radio Bezpieczna Podróż. Ma to być rozgłośnia dla osób wykluczonych. - Mamy od niedawna koncesje na nadawanie w siedmiu miastach, ale docelowo mają to być 32 koncesje i 32 miasta w Polsce, będziemy startowali w konkursach - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Parol, prezes rozgłośni.

Dołącz do dyskusji: Startuje ogólnopolskie radio Bezpieczna Podróż dla osób wykluczonych. Redaktorem naczelnym Paweł Sieger

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
obserwator
Nic nowego. Radio dla osób z niepełnosprawnościami (Niewidzialni FM) już istnieje. Działa 8 lat i ma się dobrze.
7 0
odpowiedź
User
mike
Ale se nazwę wybrali.
9 0
odpowiedź
User
Hitman
Bezpieczna podróż - zapinam pasy.......
6 0
odpowiedź
User
Ale Jaja
Przypomnę, że fundacja ta odpowiada za legionowskie Radio Hobby, znane m.in. z tego, że nie płaciło swoim pracownikom, a żeby ratować swoją sytuację finansową, codziennie przez 1h emitowało rosyjski ściek propagandowy.


Czyli właściciele niegdyś RADIA HOBBY Legionowo, teraz jako Fundacja Emanio Arcus znaleźli sposób na zarabianie kasy na niepełnosprawnych. Będą sięgać teraz po publiczne pieniądze na "radio".
10 0
odpowiedź
User
Amba Fatima
Dlaczego żaden serwis zajmujący się mediami nie opisze tego, że robią to ludzie radia Hobby? Że nie Emanio Arcus nie powinna dostać koncesji po nie przestrzegała jej nadając Radio Hobby? Boss sobie znalazł teraz sposób na zarabianie na niepełnosprawnych rękami swojej żony (Małgorzata T.). Sprytne.
11 0
odpowiedź
<