SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP chce seriali o Klenczonie, Kwiatkowskim i Wyszyńskim, szykuje ekranizacje powieści Krajewskiego i Wildsteina

Telewizja Polska pracuje obecnie nad projektami kilkunastu serialu, m.in. o życiu Eugeniusza Kwiatkowskiego, Krzysztofa Klenczona, kard. Stefana Wyszyńskiego, Adama Mickiewicza i Ignacego Paderewskiego. Zamierza również wyprodukować ekranizacje powieści „Erynie” Marka Krajewskiego (wspólnie z nc+) i „Czas niedokonany” Bronisława Wildsteina.

Dołącz do dyskusji: TVP chce seriali o Klenczonie, Kwiatkowskim i Wyszyńskim, szykuje ekranizacje powieści Krajewskiego i Wildsteina

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ciekawski
ciekawe z kim Braun podpisał taką umowę ...
8 8
odpowiedź
User
ciekawy
Ciekawe z kim Braun podpisał taką umowę ...
8 8
odpowiedź
User
V2
[...] zmusić całe społeczeństwo [...]
Kluczowe słowa demaskujące zewnątrzsterownych wyznawców totalitarnej władzy.

Olaboga hulajnoga!!! Przecież to jest NORMALNE, że społeczeńswo ma nie tylko prawa, ale też obowiązki! Jest zmuszone do płacenia wielu innych podatków i jakoś nikt nie ma odwagi robić z tego powodu afery. Nie będzie też nic złego, jeśli zostanie zmuszone do płacenia jeszcze jednego podatku (bo abonament RTV tak naprawdę jest podatkiem).
Jak ci odpowiada program misyjny TVP to płać.............za takie g...Ó....o nie mam zamiaru płacić
11 9
odpowiedź
User
OLO
A nawet gdyby nakręciła serial o Lechu Kaczyńskim, to cóż w tym byłoby złego? W końcu Lech Kaczyński to jest już bardzo ważna postać w historii Polski i kiedyś seriale historyczne o nim też kiedyś powstaną.

Bardzo ambitne plany TVP z tymi serialami. Trzymam kciuki, żeby się coś z tych planów udało. Kolejny raz TVP udowadnia, że jest INNA niż nadawcy komercyjni, że stanowi dla nich alternatywę i że warto zmusić całe społeczeństwo do płacenia podatku na media publiczne.pewnie płacić na kłamliwą telewizję, która uważa polaków za "ciemny lód". jak to sam powiedział Kurski. więc może się do nich zaliczasz, ale ja nie mam zamiaru umieszczać jakiejkolwiek kasy na to szambo.
13 9
odpowiedź
User
prawnik
Zacietrzewienie polityczne nie pozwala niektórym sensownie dyskutować. Każde państwo, zawsze i wszędzie ZMUSZA obywateli do płacenia podatków. Spróbowałby, jeden z drugim, zbojkotować abonament telewizyjny w Niemczech, Francji lub UK. Nikt by cię nie próbował, drogi "prawniku", przekonać tylko by cię zmusił do płacenia na, rządzone przez polityków, stacje ZDF, ARD etc. To z abonamentu mają pieniądze na "Nazi matki i nazi ojców" itp
Otrzeźwiejcie trochę ...


Jeszcze raz powtórzę. To jest fundamentalna różnica kulturowa w założeniach. Przepaść. Ty widzisz państwo w kategorii przymusu państwowego, ja je widzę w kategorii obywateli zorganizowanych w strukturę państwową w ich wspólnym interesie.

To zupełnie sprzeczne porządki aksjologiczne.
13 9
odpowiedź
<