SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny wystąpią w „Twoja twarz brzmi znajomo 12”

Nie zmieni się skład prowadzących i jury dwunastej edycji rozrywkowego programu „Twoja twarz brzmi znajomo” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Widowisko będzie liczyło 12 odcinków, a wśród uczestników znajdą się m.in.: Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny.

Dołącz do dyskusji: Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny wystąpią w „Twoja twarz brzmi znajomo 12”

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ok
Wystarczy Lisowskiej w reklamie . Co pół godziny od pięciu lat .Do obrzydzenia.
3 0
odpowiedź
User
Waldi
Bardzo się cieszę że powstanie 12 edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" ja najbardziej jestem ciekawy jak w nowej edycji wypadnie Ewelina Lisowska której śpiew jest bardzo specyficzny i jak sobie poradzi z odgrywaniem postaci i z ich wokalem daleko od jej wokalu już nie mogę się doczekać nadchodzącej edycji i mam nadzieje że nie będzie 12 edycja ostatnią edycją tego wspaniałego programu.
Bardzo mnie cieszy też fakt że w tym programie się nie eksperymentuje i że nadal zostanie zachowane to samo jury które już są długo w tym programie i że zostaną ci sami prowadzący którzy kapitalnie się uzupełniają i prowadzą program po prostu rewelacyjnie.
Mam nadzieje że Polsat nie zmieni godziny ani dnia nadawania programu bo jak jest teraz program Nadawany w soboty po 22 to jest bardzo fajny czas i dzień bo najczęściej ludzie mają niedzielę wolną to mogą oglądać spokojnie ten cudowny program który odkrył już wiele talentów.
1 0
odpowiedź
User
anonim
Do Waldi.
Szkoda więc, że w piątek po 22 godz. nie dadzą "Śpiewajmy razem", bo ten program jest równie fajny, co "TTBZ".I nie ma sensu puszczanie go w środę od 20:30.Ale niestety, za szybko Polsat wyciągnął wnioski w sprawie tego programu.
2 0
odpowiedź
<