SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Widzowie narzekają na nudę w „Big Brotherze”. Ohme: dni bez zadań zaplanowane celowo, prowokują do kreatywności

W pierwszym tygodniu reaktywowanego reality-show „Big Brother” widzowie TVN7 narzekali na nudę i brak stymulowania uczestników zadaniami. - Produkcja celowo zaplanowała dni bez zadań, by sprowokować ich do kreatywnego szukania rozwiązań, a także do skupienia na sobie i innych uczestnikach - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Ohme, psycholog i współprowadząca program.

Dołącz do dyskusji: Widzowie narzekają na nudę w „Big Brotherze”. Ohme: dni bez zadań zaplanowane celowo, prowokują do kreatywności

45 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
buhaha
znam ludzi z produkcji. Wszyscy umierają z nudów i mają bekę z tej pani, że nad niczym nie panuje. Im nawet nie chce się w nocy oglądac tego GWna i wszyscy idą spać.
33 0
odpowiedź
User
TV+
Pani psycholog Ohme mówi niebotyczne głupstwa. Jest dokładnie odwrotnie. To wspólne zadania stymulują do kreatywności a przede wszystkim znacznie bardziej pozwalają poznać siebie nawzajem.
30 0
odpowiedź
User
widz znudzony
Program jest nudny. Ludzi w nim są nudni i bez charyzmy. Opiekunowie są nudni a Chajzer zachowuje się jak przygłup. Pewnych formatów się nie powtarza. Nuda, nuda, nuda. Nieciekawe, przewidywalne, żadne. Zero inteligencji, intelektu, wiedzy psychologicznej. Programik na poziomie telewizji osiedlowej.
35 0
odpowiedź
User
mysz.1974
Najlepsza była Manuela z 1 edycji, jej nikt i nic nie pobije.
15 2
odpowiedź
User
widz znudzony
dramat filipa chajzera, kolejny program i kolejny klops
Chajzer nie ma tego coś co powinni mieć ludzie w TV, nie przyciąga. A wręcz odpycha. Głosem, głupimi komentarzami, brakiem kindersztuby. Brakiem wiedzy też odpycha. Taki chłopiek roztropek jak jego ojciec . Obaj panowie zdolni do reklamy proszku VIZIR. Do TV na pewno nie.
29 0
odpowiedź
<