SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wojciech Dąbrowski w poniedziałek wraca do „Sygnałów dnia” radiowej Jedynki. „Nie było zamiaru zwolnienia go”

Dziennikarz Wojciech Dąbrowski w poniedziałek wraca po urlopie do pracy w Polskim Radiu, będzie dalej prowadził rozmowy z politykami w „Sygnałach dnia”. Uzgodnili to z nim prezes firmy Jacek Sobala i szef Jedynki Rafał Porzeziński.

Dołącz do dyskusji: Wojciech Dąbrowski w poniedziałek wraca do „Sygnałów dnia” radiowej Jedynki. „Nie było zamiaru zwolnienia go”

47 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Halo radio!
Prawda jest taka, ze dzis z urlopu wrocil prezes Sobala i ugasil pozar. Kierownictwo Jedynki raczej nieusatysfakcjonowane.
odpowiedź
User
widz555
"z całego serca dziękuję" w odpowiedzi na to oświadczenie władz radia? To są słowa ułaskawionego skazańca.
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny
Ciekawe, jak zareaguje na to Maciej i cała jego konserwatywna rodzina? Przecież kilka dni temu tak bardzo się cieszył, że Wojciech Dąbrowski został ukarany z powodu niekonserwatywnych pytań do pani premier Szydło... Biedny Maciuś, chyba się załamie i upije z rozpaczy...

Kogoś, kto ma nick @wstrętny i bezbożny lewak, powinienem od razu skreślić i zignorować, nie odpowiadając nic takiemu człowiekowi.
Chciałbym jednak sprostować pewną bzdurę na swój temat. Ten wpis sprzed kilku dni o niekonserwatywnych pytaniach do Beaty Szydło nie był moim wpisem, to był wpis obleśnego lewackiego podszywacza, który się pode mnie od kilku dni znowu podszywa!
Resztę zostawiam bez komentarza, bo nie dyskutuję ze wstrętnymi i bezbożnymi lewakami.

To nie jest oczywiście mój wpis. Obleśny lewak podszywa się pode mnie nie wiedząc, że się tylko błaźni.
Buhahahahahahaha
Śmieję się z niego bo próbuje naśladować mój konserwatywny styl i ciągle się błaźni. Ale lewaki tak mają bo oni nie myślą. Myślimy za nich my: konserwatywna elita.
Bardzo łatwo zdemaskować tego lewackiego podszywacza bo popełnia podstawowe błędy. Wyjaśniam jakie: po słowie lewak a przed powinienem NIE MOŻE być przecinka. Buhahahahaa. Jako konserwatywna elita nigdy bym tego błędu nie popełnił bo jestem prawdziwym patriotą, który propaguje wszystkie cztery wartości konserwatywne.
Pod drugie: po słowie wpisem a przed słowem to NIE MOŻE być przecinka tylko musi być kropka. To są dwa zdania pojedyncze a nie zdanie złożone podrzędne imiesłowowo niepoprawne. Buhahahahaha. I znów lewak się zbłaźnił.
Każdy inteligentny czytelnik widzi, że ten wpis nie był pisany przez konserwatystę propagującego cztery wartości !!!

odpowiedź
<