SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiana naczelnego Radia ZET i spadki słuchalności to początek kolejnych zmian

- Radio się zużyło, bo redakcja się zużyła. Trzeba wpuścić trochę świeżej krwi i nowych pomysłów, wykonać jakiś ruch, który zatrzyma słuchaczy. Ale częsta rotacja na stanowisku redaktora naczelnego jest niepokojąca, zmiana szefa zazwyczaj jest zwiastunem kolejnych zmian - odwołanie redaktora naczelnego Radia ZET i wyniki słuchalności stacji komentują Daniel Adamski i prof. Maciej Mrozowski.

Dołącz do dyskusji: Zmiana naczelnego Radia ZET i spadki słuchalności to początek kolejnych zmian

39 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Y
Wodzu powinieneś przeprosić Slawka i wiele innych osób...
22 8
odpowiedź
User
opi
Daniel Adamski nie wie jaka jest obecna strategia radia ZET?
Mam wrażenie, że przez te kilkanaście lat było tyle zmian, że trudno mówić o jakiejkolwiek strategii.
Radio ZET - Radio na dzień dobry; tylko wielkie przeboje; siła muzyki, czułe granie (! WTF!), więcej muzyki, czujesz i wiesz (!), przeboje nr 1... coś ominąłem?
RMF FM - Najlepsza Muzyka - i tyle :)
27 9
odpowiedź
User
lucek
Profesor "medioznawca" rzuca ogólnikami, na które bystry radiowiec wpadłby po max trzech latach pracy. Polskie uczelnie jednak rzeczywiście są na żenująco niskim poziomie.
20 11
odpowiedź
User
strategia
nasza strategia jest jedna, przetrwać ile się da, poświęcić kogo się da
27 8
odpowiedź
User
Tadek
Mam wrażenie, ze „nie wiem jaka jest obecna strategia radia zet” znaczy mnie wiecej tyle co „nie wiem, co tym razem wymyślił milosciwie panujący zarząd” :)
19 8
odpowiedź
<