SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Związek pracowników Trójki i Dwójki: chcemy mediacji z zarządem Polskiego Radia, a zapowiedziano kolejne zwolnienia - to zastraszanie

Zarząd Związku Zawodowego Dziennikarzy i Pracowników Programów III i II Polskiego Radia zwrócił się o profesjonalne mediacje z zarządem spółki dotyczące obecnego sporu. - Władze rozgłośni odpowiedziały jednak zamiarem zwolnienia, bądź odsunięcia od pracy kolejnych dziennikarzy. Odczytujemy te sygnały jako kontynuację zastraszania pracowników - ocenia organizacja.

Dołącz do dyskusji: Związek pracowników Trójki i Dwójki: chcemy mediacji z zarządem Polskiego Radia, a zapowiedziano kolejne zwolnienia - to zastraszanie

38 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
conf
@Ała zapomniałeś o końcu demokracji, wprowadzeniu faszysto- bolszewizmo- nazistowskiej putynizacji, gdzie zajdzie słońce na wieki, a na ulicach będa stały koksowniki z zomopisowcami, a wszedzię i na wszystkich będa patrzyły kamery wielkiego kaczora;)
18 20
odpowiedź
User
Popiol2015
Mam nadzieję, że zwolnień już nie będzie. Mam nadzieję, że znajdzie się kompromis.
NIE dla usunięcia Marka Niedźwieckiego, Piotra Metza, Piotra Barona, Piotra Stelmacha, Tomasza Żądy, Mariusza Owczarka, Marcina Kusego, Marii Szabłowskiej, Piotra Łodeja, Wojciecha Manna itp.
NIE dla usunięcia Artura Orzecha i Kuby Strzyczkowskiego oraz Agnieszki Szydłowskiej.
19 15
odpowiedź
User
Obserwator
Nierzetelnych i nieobiektywnych dziennikarzy należy bezwzględnie usunąć. Sieją ferment i podburzają innych pod pretekstem obrony niezależności mediów. Ale wszystko jest na dobrej drodze. Jedynka już została naprawiona. Przyszedł czas na Trójkę. Brawa dla pani prezes Barbary Stanisławczych Żyły za nieuleganie presji. Tak jak pisałem wcześniej Trójke należy przewietrzyć i to konkretnie.
Po cichu liczę też na powrót Michała Karnowskiego i może jakis inteligentny humor Jana Pietrzaka. Nie zaklinajcie rzeczywistości. To jest misja!

Panie Macieju, przecież zatrudniono Pana w Radiu do innych zadań, niż doradzanie w sprawach kadrowych i przyklaskiwanie pani prezes. Może do roboty by się Pan wziął? Płacę abonament, jestem Pana pracodawcą.
24 11
odpowiedź
User
Uech
Pracują w radiu i nie nagrywają spotkań z zarządem?
15 13
odpowiedź
User
Radio
Jedyna metoda na stanisławczyk nagrywać ja inaczej zawsze i wszędzie wyprze się swoich słów! Ten konflikt już się nie rozstrzygnie - zarząd będzie zwalniał związek będzie protestował - psy szczekają a karawana jedzie dalej ...
22 11
odpowiedź
<