Sposób na... Orientalną łazienkę. Inspiracje Dekoral

Marzysz, by choć na chwilę oderwać się od codzienności i zrelaksować w egzotycznym SPA? Nie musisz jednak od razu lecieć na koniec świata. Wystarczy szybka metamorfoza z farbą Dekoral Łazienka & Kuchnia.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Jeśli marzy nam się powiew egzotyki w domowym SPA, postawmy na odrobinę kolorystycznego szaleństwa. Odważne łączenie barw to trend, który świetnie sprawdzi się również w łazience. Atmosferę orientalnego orzeźwienia zapewni nam np. połączenie chłodnego i energetyzującego „Turkusu Acapulco” z subtelną „Kroplą Szarości” (obydwa kolory znajdziemy w palecie Łazienka & Kuchnia marki Dekoral). Nastrój rodem z Dalekiego Wschodu możemy uzyskać także przy wykorzystaniu cieplejszych kolorów – świetnie sprawdzą się m.in. „Szlachetny Antracyt” w zestawieniu z „Miętową Herbatą” – ciekawym odcieniem zieleni, który pozwoli rozluźnić się duszy i ciału. Interesujący rezultat uzyskamy, gdy jednym kolorem pomalujemy ścianę główną pomieszczenia, a drugim zaakcentujemy mniejsze powierzchnie. Możemy też zróżnicować kolory wybierając jeden na dolną, a drugi na górną część ściany. Lateksowe farby Dekoral są wyjątkowo odporne na wilgoć i zabrudzenia, dzięki czemu wyrazistym kolorem ścian będziemy cieszyć się długo.

Dobierając szafki, lustra czy pozostałe akcesoria pamiętajmy, by kolorystycznie komponowały się z odcieniem ścian. Styl orientalny ceni sobie harmonię i porządek – przy urządzaniu łazienki zachowajmy więc umiar. W chłodną tonację wnętrza doskonale wpasują się ciemne płytki i meble łazienkowe oraz srebrne elementy dekoracyjne. Jeżeli zdecydujemy się na kolory bardziej zrównoważone – warto zainwestować w jaśniejsze akcesoria łazienkowe (najlepiej w odcieniach beżu lub bieli). W stylu wschodnim ważne są także właściwe detale, dlatego oryginalny wazon z gałązką egzotycznego krzewu lub fantazyjne drzewko bonsai doskonale dopełnią całości.

I gotowe – Witamy w Twej prywatnej oazie spokoju!

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Hollywood nie chce fuzji gigantów mediów

Hollywood nie chce fuzji gigantów mediów

Rankomat.pl z nową kampanią ubezpieczeń turystycznych

Rankomat.pl z nową kampanią ubezpieczeń turystycznych

Patrycja Narewska dołącza do Digitree Group w roli HR business partner

Patrycja Narewska dołącza do Digitree Group w roli HR business partner

Publicis Warsaw z aktywacją cashback dla 7Days

Publicis Warsaw z aktywacją cashback dla 7Days

Czy Twój pomysł na biznes ma szansę powodzenia? Kryteria oceny potencjału rynkowego nowego przedsięwzięcia
Materiał reklamowy

Czy Twój pomysł na biznes ma szansę powodzenia? Kryteria oceny potencjału rynkowego nowego przedsięwzięcia

Trzech nowych członków IAA Polska

Trzech nowych członków IAA Polska