Nowy program serwisu Weszło. Gra jak w turnieju piłkarskim

Na kanale youtube'owym Weszło TV zadebiutował nowy format "Nienawistna ósemka". To quiz z udziałem dziennikarzy, który prowadzi Wojciech Piela.

Dominik Senkowski
Dominik Senkowski
Udostępnij artykuł:
Nowy program serwisu Weszło. Gra jak w turnieju piłkarskim
Program "Nienawistna ósemka"

"Nienawistna ósemka" przypomina teleturniej, w którym startuje ośmiu dziennikarzy w formule fazy pucharowej, jak na mistrzostwach świata czy mistrzostwach Europy. Do finału przechodzi dwóch najlepszych.

Każdy z dziennikarzy sportowych musiał odpowiadać na pytania prowadzącego i miał określony czas na udzielenie odpowiedzi. Pytania dotyczyły nie tylko piłki nożnej, ale także innych dyscyplin sportowych.

Pierwsze wydanie programu prowadził dziennikarz Weszło Wojciech Piela, który w lipcu br. wrócił do redakcji.

Kolejna propozycja od Weszło

Dyrektor zarządzający Weszło Bartosz Wróblewski w rozmowie z Wirtualnemedia.pl zapowiadał uruchomienie programów rozrywkowych. – Włączamy elementy rywalizacji, wyzwań, trochę bawimy się wiedzą o sporcie – mówił.

Jako przykład podał format "Najsłabsze spoiwo", który zaczął pojawiać się na kanale youtube'owym Weszło pod koniec maja. Twórcy sprawdzają w nim, kto najmniej zna się na piłce, a występują dziennikarze i eksperci współpracujący z serwisem. Do tej pory ukazało się 10 odcinków, a każdy z nich notuje średnio 80 - 90 tys. wyświetleń.

Na początku listopada informowaliśmy, że w Weszło rozpoczyna też program "Zibi Top", czyli cotygodniowe Q&A ze Zbigniewem Bońkiem, byłym prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dyrektorem ds. contentu i social mediów Weszło jest od kilku tygodni Marek Szkolnikowski, były szef TVP Sport.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"