SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

48 kandydatów na dyrektorów OTV

16 kwietnia 2004 roku upłynął termin składania pisemnych zgłoszeń kandydatów

16 kwietnia 2004 roku upłynął termin składania pisemnych zgłoszeń kandydatów, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie na stanowiska dyrektorów oddziałów terenowych TVP S.A. ogłoszonym 2 kwietnia br. przez Zarząd Telewizji Polskiej. Do do Biura Kadr Spraw Socjalnych wpłynęło 48 podań.

- W terminie określonym w regulaminie konkursu, tj. do 16 kwietnia br., do godz. 15.00 do Biura Kadr i Spraw Socjalnych wpłynęła następująca ilość zgłoszeń: - na stanowisko Dyrektora Oddziału Terenowego TVP S.A. w Katowicach – 9 - na stanowisko Dyrektora Oddziału Terenowego TVP S.A. w Krakowie - 9 - na stanowisko Dyrektora Oddziału Terenowego TVP S.A. w Poznaniu - 11 - na stanowisko Dyrektora Oddziału Terenowego TVP S.A. w Warszawie (TVP3 Regionalna) - 9 - na stanowisko Dyrektora Oddziału Terenowego TVP S.A. we Wrocławiu – 8. W sumie wpłynęło 46 ofert. Oprócz powyższych zgłoszeń, do Biura Kadr i Spraw Socjalnych wpłynęły dwie oferty bez określenia jakiego stanowiska dotyczą - informuje biuro prasowe TVP.

O dalszym postępowaniu z tymi ofertami zdecyduje Komisja konkursowa, którą stanowi Zarząd TVP S.A. Komisja dokona wyboru kandydata na każde ze stanowisk. Ostatecznego zatwierdzenia kandydata na stanowisko dyrektora Oddziału TVP dokona, zgodnie z regulaminem Spółki, Rada Nadzorcza TVP S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 48 kandydatów na dyrektorów OTV

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl