SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Alexis Nasard nowym globalnym CEO Kantara

Pod koniec grudnia Alexis Nasard obejmie stanowisko globalnego dyrektora generalnego (global chief executive officer) w firmie Kantar.

Alexis Nasard Article

Przed dołączeniem do Kantara Alexis Nasard był dyrektorem generalnym firmy obuwniczej Bata. Poprzednio przepracował sześć lat w Heinekenie, gdzie doszedł do stanowiska prezesa na Europę Zachodnią i globalnego dyrektora ds. marketingu, a wcześniej przez 17 lat pracował w Procter & Gamble, zajmując różne stanowiska kierownicze i związane z marketingiem.

- W ciągu całej mojej kariery zawodowej znałem firmę Kantar jako zaufanego doradcę. Dane, wiedza i doradztwo Kantar posłużyły do budowania licznych strategii, jak również planów komunikacyjnych i handlowych, które realizowałem samodzielnie lub ze swoimi zespołami. Choć znam i rozumiem dziedzictwo i renomę Kantar w dzisiejszym kształcie, najbardziej ekscytuje mnie przyszłość tej firmy. Dzięki pogłębionej wiedzy o konsumentach na całym świecie w połączeniu z autorskimi zbiorami danych oraz rosnącą wiedzą ekspercką w zakresie zaawansowanej analityki i sztucznej inteligencji Kantar wysuwa się na czołową pozycję, kształtując na nowo rynek wiedzy marketingowej i doradztwa, a jednocześnie może oferować klientom najwyższej jakości analizy, które mogą oni przełożyć na własne zyski. Aspekty te nabierają jeszcze większego znaczenia w niestabilnym i zmieniającym się środowisku, w którym żyjemy obecnie wskutek kryzysu zdrowotnego i gospodarczego spowodowanego przez COVID-19, ponieważ klienci muszą uczyć się nowych rzeczy w oszałamiającym wręcz tempie - mówi Alexis Nasard.

Alexis Nasard ukończył studia MBA w Haas School of Business na University of California, Berkeley (USA) oraz studia licencjackie i magisterskie w zakresie inżynierii lądowej na Université Saint-Joseph w Libanie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Alexis Nasard nowym globalnym CEO Kantara

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl