SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bar 4 - Złoto dla zuchwałych

Czwarta edycja najpopularniejszego telewizyjnego widowiska rozrywkowego w Polsacie rozpocznie się 29 lutego

29 lutego rusza czwarta edycja Baru do której zgłosiło się ponad 25 tysięcy osób.W ciągu kilkunastu dni trwania przesłuchań wybrana zostanie grupa 14 osób, które rozpoczną rywalizacje w BARZE. Ich zadanie to nie tylko codzienna praca w lokalu, ale przede wszystkim zdobywanie sympatii i zaufania kolegów i widzów, pod nieustannym obstrzałem kamer i mikrofonów.
 
Tradycyjnie już, podczas czwartkowych programów na żywo, przyznając sobie plusy i minusy wybierać będą spośród siebie najbardziej i najmniej lubianego uczestnika. Ten, który zdobędzie największą ilość minusów zostanie automatycznie nominowany, jako jedna z dwojga osób, do opuszczenia programu, czyli w sobotę usiądzie na jednym z Gorących Krzeseł. O tym, kto zasiądzie na drugim krześle, zdecyduje uczestnik z największą ilością plusów. Jednak ostatnie słowo, jak zwykle, będzie należało do Telewidzów, którzy w negatywnym głosowaniu ostatecznie wyeliminują jednego z rywalizujących.
 
 

IV edycja BARU to przede wszystkim wielkie wydarzenie. Po raz pierwszy w historii widowisk telewizyjnych w Polsce w jednym programie pojawią się popularni i lubiani bohaterowie wszystkich realizowanych dotąd w naszym kraju produkcji typu reality.
 
All Stars – bo tak będzie nazywała się ta szesnastoosobowa grupa, przez osiem kolejnych tygodni pojawiać się będą parami w Barze.
 
W skład All Stars wchodzą: Piotr Gulczyński,  Leszek Fedorowicz, Klaudiusz Sevkovicz,  Arek Nowakowski, Dobrosława Zych-Henner,  Agnieszka Frykowska i Aldek Margol.
 
All  Strars, podobnie jak barmani, będą rywalizować o sympatię widzów. W każdy piątkowy wieczór, w nowym, specjalnym programie na żywo pojedynek, to oni  w głosowaniu sms-owym wytypują kogoś z tej pary do opuszczenia gry.
 
 
Dopiero w 9 tygodniu trwania Baru – Złoto dla Zuchwałych – ośmioosobowa grupa All Stars, na równych prawach, rozpocznie zmagania z grupą barmanów. Od tej pory będą obowiązywać ich twarde zasady rywalizacji w Barze. Staną się więc także pełnoprawnymi uczestnikami cyklicznych programów na żywo Plus Minus oraz Gorących Krzeseł, czyli włączą się do ostatecznej walki o główną nagrodę.  
 
 
Nagrodą w Barze – Złoto dla Zuchwałych – będzie góra złota, czyli kilka kilogramów cennego kruszcu. Otrzyma ją ten, kto wytrzyma ostrą rywalizację w grupach i zyska największą przychylność widzów. 
 
 
Bar – złoto dla zuchwałych poprowadzi Krzysztof Ibisz. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, będzie spotykał się z uczestnikami nie tylko w trakcie czwartkowych i sobotnich show na żywo, ale także poprowadzi piątkowy Pojedynek.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bar 4 - Złoto dla zuchwałych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl