SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Różczka, Maciej Musiał i Antoni Pawlicki w gronie ambasadorów piątej edycji "BohaterON - włącz historię"

Rusza V odsłona ogólnopolskiej kampanii społecznej "BohaterON - włącz historię!" W akcję zaangażowali się w tym roku Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Maciej Zakościelny, Maciej Musiał, Olga Bołądź, Karolina Gorczyca, Katarzyna Bujakiewicz i Michał Czernecki. Lektorem w spocie jest Małgorzata Kożuchowska.

Article

1 sierpnia, w dzień 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, rozpoczynają się działania związane z kampanią społeczną BohaterON – włącz historię. W ramach akcji po raz piąty, każdy kto chce uhonorować uczestników Powstania Warszawskiego, będzie mógł do nich wysłać  za pośrednictwem strony Bohateron.pl kartkę, która w tym roku po raz pierwszy już nie tylko łączy pokolenia, ale również pomaga. 

- Podjęliśmy decyzję o zmianie formuły wysyłki kartek do Powstańców. Tradycyjne kartki nadal będą wykonywane przez dzieci w szpitalach, zaś uczniowie wykonają specjalne pamiętniki – jednak wszyscy inni będą to mogli zrobić jedynie online. Za pośrednictwem naszej strony internetowej będzie można wysłać kilka słów do bohaterów Powstania Warszawskiego. Stworzyliśmy wzory płatnych kartek do wyboru, są dostępne na www.BohaterON.pl. Pocztówkę można wysłać dokonując opłaty 10, 50 lub 100 zł za kartkę „Brązową”, „Srebrną” oraz „Złotą”. Zdecydowaliśmy się na taką zmianę, ponieważ zamierzamy przeznaczyć jeszcze większą część środków na wsparcie materialne Powstańców i realizację ich indywidualnych potrzeb – wyjaśnia Agnieszka Łesiuk-Krajewska, organizatorka akcji "BohaterON - włącz historię".

Wysłane w ten sposób kartki zostaną wydrukowane i po zakończeniu akcji przekazane adresatom w formie tradycyjnej. Akcja wysyłania kartek potrwa od 1 sierpnia do 2 października - dnia w którym 76 lat temu zakończyło się Powstanie Warszawskie.

Spot promujący Nagrodę BohaterONy 2020 im. Powstańców Warszawskich będzie narzędziem szerokiej kampanii informacyjno – edukacyjnej prowadzonej przez organizatorów akcji.

"Pseudonim Challenge" w ramach akcji "BohaterON"

Od 1 sierpnia do 2 października trwać będzie „Pseudonim Challenge”, czyli akcja w social mediach mająca na celu zachęcenie wszystkich do wysyłania odpłatnej kartki online i zarazem wsparcia organizacji działań pomocowych na rzecz Powstańców Warszawskich.

Działanie polegać będzie na wymyśleniu swojego pseudonimu (akcja ma walor edukacyjny – organizatorzy przypomną w ten sposób używanie pseudonimów przez Powstańców w czasie powstania) – zapisaniu go na kartce i zamieszczeniu własnej fotografii z pseudonimem w social mediach nominując jednocześnie kolejne 3 osoby – używając #pseudonimchallenge #kartkadlapowstańca #BohaterON.

Kampania "BohaterON – włącz historię!" od 2016 roku realizuje działania, którym przyświeca hasło: "Pamięć – Edukacja – Pomoc", które stanowią trzy główne filary kampanii.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Różczka, Maciej Musiał i Antoni Pawlicki w gronie ambasadorów piątej edycji "BohaterON - włącz historię"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl