SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dla Tauronu w internecie będą pracować Czart, Smartheads, Mediacap i OS3

Agencje Czart, Smartheads i konsorcjum Mediacap z OS3 zajmie się obsługą spółki Tauron Sprzedaż (Grupa Tauron) w internecie. Będą dla niej pracować przez 18 miesięcy.

Article

Zajmująca się sprzedażą energii elektrycznej spółka Tauron Sprzedaż prowadziła przetarg na obsługę w internecie od grudnia ub.r. W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęło sześć ofert. Oprócz zwycięzców złożyli je także Insignia, e-point i Lubię to.

CzArt, Smartheads i konsorcjum złożone z Mediacapu i OS3 zajmą się m.in. przygotowaniem i realizacją kampanii reklamowych i innych działań marketingowych Tauronu w internecie. Chodzi m.in. o opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji, tworzeniem kreacji reklam, realizowanie aktywności z zakresu email marketingu, buzz marketingu i marketingu wirusowego.

Umowa z agencjami została podpisana na 18 miesięcy. Budżet Tauronu na te działania wynosi 2,8 mln zł netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dla Tauronu w internecie będą pracować Czart, Smartheads, Mediacap i OS3

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl