SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eskadra Opcom wprowadza ofertę digitalDNA

Agencja Eskadra Opcom stworzyła markę digitalDNA obejmującą tworzenie aplikacji internetowych i mobilnych. Nową ofertą kierują Miłosz Baluś i Sławomir Puchalski.

W ramach digitalDNA agencja Eskadra Opcom oferuje tworzenie aplikacji wspomagających zarządzanie biznesem w oparciu o technologie internetowe i mobilne. Nowa marka obejmuje rozwiązania e-commerce, ERP, CRM i dotyczące portali korporacyjnych.

– Nasze rozwiązania technologiczne wpisują się w trendy rozwoju globalnego rynku oprogramowania, tzn. SaaS i cloud computing. Aplikacje są dostępne z poziomu przeglądarki, bez ryzyka utraty danych, z nowymi możliwościami współpracy – opisuje Miłosz Baluś, technical director Eskadry Opcom. – W tym, co robimy, kładziemy silny nacisk na łatwość obsługi i użyteczność, co wyraża nasz claim „make IT friendly” – dodaje.

Oprócz Balusia zespołem digitalDNA zarządza Sławomir Puchalski, CEO agencji. Team składa się z osób od lat pracujących w firmie, które odpowiadały za technologiczną stronę projektów dla takich klientów jak Polkomtel, Procter & Gamble, Unilever czy Maspex.

Dołącz do dyskusji: Eskadra Opcom wprowadza ofertę digitalDNA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl