SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Estimage PR wspiera młodych przedsiębiorców

Estimage PR będzie uczestnikiem Akademickich Targów Przedsiębiorczości "Nowa i Mała Firma".

Udział w imprezie zostanie zrealizowany w ramach projektu propagowania przez Estimage idei zasadności prowadzenia działań Public Relations w przedsiębiorstwach sektora MSP.

Akademickie Targi Przedsiębiorczości odbędą się dnia 17 października 2005 roku w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Do udziału w imprezie Estimage PR zostało zaproszone przez Biuro Zawodowej Promocji Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. Istotą przekazu Estimage PR dla młodych przedsiębiorców będzie zasadność prowadzenia działań Public Relations w nowopowstałych firmach. Studenci i absolwenci wyższych uczelni, którzy zawodową przyszłość wiążą z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej będą mogli przede wszystkim zapoznać się z ideą wdrażania projektów Public Relations w mikro i małych przedsiębiorstwach, a także praktycznym aspektem ich prowadzenia.

Akademickie Targi Przedsiębiorczości są organizowane w celu uzmysłowienia młodzieży akademickiej różnych możliwości rozwoju zawodowego po ukończeniu nauki. Dają możliwość nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych, uzyskują informację na temat procedur zakładania przedsiębiorstwa, ułatwień i pomocy na jaka mogą liczyć.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Estimage PR wspiera młodych przedsiębiorców

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl