SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kanał Eurosport 1 we wtorek podczas transmisji meczu piłkarskiego Atletico Madryt - Napoli wyemitował krótką przerwę reklamową w czasie drugiej połowy, akurat w momencie, kiedy padła jedna z bramek. - Spowodował je błąd ludzki, za który przeprosiliśmy już naszych widzów - informuje Discovery Networks.

Blok reklamowy składający się z trzech spotów pokazano w Eurosport 1 ok. 55-57 minuty meczu Atletico Madryt - Napoli rozgrywanego w ramach Audi Cup. Właśnie wtedy gola dla Napoli strzelił Jose Callejon.

Widzowie Eurosport 1 mogli obejrzeć dopiero radość zawodników włoskiego klubu i powtórki gola.

Wielu widzów narzekało na portalach społecznościowych na tę wpadkę, zwłaszcza kiedy Eurosport Polska na swoich profilach na Twitterze i Facebooku zamieścił wideo pokazujące gola (bez problemu można go było obejrzeć w transmisji internetowej).

- Dobrze, że wrzucacie, bo na żywo nie widzieliśmy przez reklamy ;) - skomentował jeden z użytkowników. - Nic nie widziałem bo reklamy nadajecie, pierwszy raz w życiu spotykam się z taką żenadą, już was nie oglądam - napisał inny. - Szkoda tylko, że w momencie gdy Callejon strzelał bramkę wy puściliście reklamy... #Eurosport to najsłabsza tv sportowa na polskim rynku - stwierdziła inna osoba.

Z czego wzięła się ta emisja bloku reklamowego. - Spowodował ją błąd ludzki, za który przeprosiliśmy już naszych widzów. Bardzo zależy nam na polskich kibicach i nieustannie pracujemy nad tym, aby zapewnić im możliwie jak najlepszą jakość transmisji, a w przyszłości uniknąć tego typu sytuacji - Agnieszka Jurkiewicz, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Discovery Networks w regionie CEEMEA.

Według danych Nielsen Audience Measurement w pierwszej połowie br. Eurosport 1 zanotował 0,65 proc. udziału w rynku oglądalności.

Dołącz do dyskusji: Wpadka Eurosportu: przez przerwę reklamową w czasie meczu nie pokazano gola (wideo)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bartekk9
no naprawdę te reklamy to bylo cos nie do zniesienia .. nie powinni sobie na to pozwolic .. co do artykulu bardzo ciekawy :) zachecam do zapoznania sie tez z tym http://zagranie.com/kiepski-arek-milik-ale-gorszy-eurosport-zenada-w-trakcie-meczu/