SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Głos Wielkopolski" ma trzeciego wicenaczelnego. Został nim Rafał Cieśla

Z początkiem października zaszły zmiany w strukturze redakcji „Głosu Wielkopolskiego” (Polska Press Grupa). Rafał Cieśla został kolejnym, trzecim już zastępcą redaktora naczelnego dziennika. Odpowiada też nadal za trzyosobowy redakcyjny zespół śledczy.

Rafał Cieśla, fot. Głos Wielkopolski Article

Cieśla jest odpowiedzialny w tej chwili za dział Wydarzenia i za redakcję printową. Pełni również w dalszym ciągu funkcję szefa zespołu śledczego „Głosu Wielkopolskiego". W jego skład wchodzą ponadto: Blanka Aleksowska i Justyna Piasecka.

- Zespół ten zajmował się skutecznie takimi sprawami jak śmierć Anny Karbowniczak czy przemoc wobec dzieci w Polsce w 2021 r. Obecnie dziennikarze badają duży temat ekologiczny - informuje Wirtualnemedia.pl Wojciech Wybranowski, redaktor naczelny „Głosu Wielkopolskiego”.

Nowy wicenaczelny wcześniej pełnił funkcję sekretarza redakcji.

Rafał Cieśla jest trzecim zastępcą naczelnego w „Głosie”. Oprócz niego funkcję tę pełnią także: Leszek Waligóra (odpowiedzialny za redakcję online oraz foto i sport) oraz Marcin Wątrobiński (kierownik Nasze Miasto Wielkopolska; odpowiedzialny za kierowanie i rozwój oddziałów portalu Nasze Miasto w Wielkopolsce).

Wojciech Wybranowski jest redaktorem naczelnym „Głosu Wielkopolskiego” od 1 czerwca 2021 r. Poprzedni szef dziennika - Adam Pawłowski - rozstał się z Polska Press za porozumieniem stron latem ub. roku.

 

 

Dołącz do dyskusji: "Głos Wielkopolski" ma trzeciego wicenaczelnego. Został nim Rafał Cieśla

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Beczka śmiechu
Dwa tematy zespołu śledczego przez rok? Toż to ogromny sukces zespołu śledczego! Ciekawe czy prawdą jest informacja krążąca od kilku dni, że trzy młode dziennikarki awansowały w redakcji Głosu, otrzymując dodatkowe pieniążki, a starsi koledzy i koleżanki muszą teraz za te gwiazdy zap... Redaktor Wybranowski i Cieśla to wirtuozi zarządzania!
13 4
odpowiedź
User
t.
Trzech wicenaczelnych? Trzy osoby w dziale śledczym? Kierownicy, dyrektorzy...
12 1
odpowiedź
User
Hard Rock Caffe
Trzech wicenaczelnych? Trzy osoby w dziale śledczym? Kierownicy, dyrektorzy...


Ludzie pracujący w dziale śledczym jednoczesnie normalnie pracują w dziale wydarzen. W Głosie Wlkp nie ma kierowników i dyrektorów.
1 10
odpowiedź