SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Głos Wielkopolski" ma trzeciego wicenaczelnego. Został nim Rafał Cieśla

Z początkiem października zaszły zmiany w strukturze redakcji „Głosu Wielkopolskiego” (Polska Press Grupa). Rafał Cieśla został kolejnym, trzecim już zastępcą redaktora naczelnego dziennika. Odpowiada też nadal za trzyosobowy redakcyjny zespół śledczy.

Cieśla jest odpowiedzialny w tej chwili za dział Wydarzenia i za redakcję printową. Pełni również w dalszym ciągu funkcję szefa zespołu śledczego „Głosu Wielkopolskiego". W jego skład wchodzą ponadto: Blanka Aleksowska i Justyna Piasecka.

- Zespół ten zajmował się skutecznie takimi sprawami jak śmierć Anny Karbowniczak czy przemoc wobec dzieci w Polsce w 2021 r. Obecnie dziennikarze badają duży temat ekologiczny - informuje Wirtualnemedia.pl Wojciech Wybranowski, redaktor naczelny „Głosu Wielkopolskiego”.

Nowy wicenaczelny wcześniej pełnił funkcję sekretarza redakcji.

Rafał Cieśla jest trzecim zastępcą naczelnego w „Głosie”. Oprócz niego funkcję tę pełnią także: Leszek Waligóra (odpowiedzialny za redakcję online oraz foto i sport) oraz Marcin Wątrobiński (kierownik Nasze Miasto Wielkopolska; odpowiedzialny za kierowanie i rozwój oddziałów portalu Nasze Miasto w Wielkopolsce).

Wojciech Wybranowski jest redaktorem naczelnym „Głosu Wielkopolskiego” od 1 czerwca 2021 r. Poprzedni szef dziennika - Adam Pawłowski - rozstał się z Polska Press za porozumieniem stron latem ub. roku.

 

 

Dołącz do dyskusji: "Głos Wielkopolski" ma trzeciego wicenaczelnego. Został nim Rafał Cieśla

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Beczka śmiechu
Dwa tematy zespołu śledczego przez rok? Toż to ogromny sukces zespołu śledczego! Ciekawe czy prawdą jest informacja krążąca od kilku dni, że trzy młode dziennikarki awansowały w redakcji Głosu, otrzymując dodatkowe pieniążki, a starsi koledzy i koleżanki muszą teraz za te gwiazdy zap... Redaktor Wybranowski i Cieśla to wirtuozi zarządzania!
odpowiedź
User
t.
Trzech wicenaczelnych? Trzy osoby w dziale śledczym? Kierownicy, dyrektorzy...
odpowiedź
User
Hard Rock Caffe
Trzech wicenaczelnych? Trzy osoby w dziale śledczym? Kierownicy, dyrektorzy...


Ludzie pracujący w dziale śledczym jednoczesnie normalnie pracują w dziale wydarzen. W Głosie Wlkp nie ma kierowników i dyrektorów.
odpowiedź