SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Google Ads łączy inteligentne i standardowe kampanie w sieci reklamowej

Jeszcze w tym miesiącu Google Ads zacznie łączyć standardowe kampanie displayowe i inteligentne kampanie displayowe w jedną opcję. To ma pozwolić marketerom wybrać poziom automatyzacji, jeśli chodzi o stawki, kreacje i odbiorców.

Article

Nowa opcja Google Ads ma zapewnić również elastyczność zmiany opcji automatyzacji w dowolnym momencie bez tworzenia nowej kampanii.

Google Ads wprowadza także zoptymalizowane kierowanie w kampaniach w sieci reklamowej. Celem jest odtworzenie automatycznego kierowania na odbiorców, które wcześniej było dostępne tylko w kampaniach inteligentnych w sieci reklamowej. Ten pomysł ma ułatwić dotarcie do nowych i odpowiednich odbiorców w celu zwiększenia liczby wyświetleń, kliknięć lub konwersji.

Reklamodawcy z zaawansowanymi umiejętnościami mogą dodać opcje ręcznego znajdowania odbiorców ze standardowych kampanii w sieci reklamowej, aby uzyskać większą kontrolę. Mogą również używać odbiorców w połączeniu ze zoptymalizowanym kierowaniem.

„Doświadczenie tworzenia kampanii  w Google Ads daje teraz wskazówki krok po kroku dla każdej części kampanii. Zamiast przewijać różne sekcje kampanii, możesz od razu przejść do sekcji za pomocą lewego menu nawigacyjnego" - informuje Google.

Aktywne kampanie inteligentne i standardowe kampanie w sieci reklamowej będą nadal działać. Marketerzy mogą je edytować w razie potrzeby. Funkcje automatycznego kierowania są teraz dostępne jako zoptymalizowane kierowanie.

Gdy reklamodawcy dotrą do sekcji „Kierowanie” podczas tworzenia kampanii, zobaczą, że kampania korzysta z kierowania zoptymalizowanego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Google Ads łączy inteligentne i standardowe kampanie w sieci reklamowej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl