SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Imago Public Relations międzynarodowe

Firma Imago Public Relations została członkiem The Association of Communication Experts (The ACE)

Od połowy grudnia br. Imago PR jest członkiem The Association of Communication Experts (www.the-ace.com) - międzynarodowej sieci niezależnych agencji public relations.

Przystąpienie do sieci pozwoli Imago PR pozyskiwać międzynarodowych klientów obsługiwanych przez członków The ACE w innych krajach. Członkostwo w sieci usprawni również obsługę obecnych klientów agencji, którymi są m.in. działający w Polsce i Europie Wschodniej MBM Ontrack i Logotec Engineering Group z oddziałami w Europie i Stanach Zjednoczonych.

- Możliwość realizacji międzynarodowych projektów jest tym źródłem rozwoju, które do tej pory było domeną firm sieciowych lub afiliowanych przy nich agencji, czyli głównie dużych, warszawskich firm PR. The ACE wychodzi w tej mierze naprzeciw niewielkim, ale dynamicznym i kompetentnym zespołom. Cieszę się, że Imago PR jest częścią The ACE - powiedział Rafał Czechowski, partner zarządzający w Imago PR.

Polska firma jest trzydziestym członkiem sieci działającej w Europie, Azji oraz Ameryce Północnej (USA). Łącznie The ACE działa w 26 krajach.

Założycielami sieci są Katharina Scheid (RubyCom PR & Training, Niemcy), Mark Charmer (ICONIC Network, Wielka Brytania) i Laurent Durgeat (PRformance.com, Francja). The ACE skupia doświadczone, średniej wielkości firmy public relations. Stowarzyszenie powstało w listopadzie br. w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi public relations w optymalnej cenie. The ACE jest alternatywą dla dużych sieci firm PR.

- W nadchodzących latach, wraz z procesem rozszerzenia Unii Europejskiej o nowe kraje, popyt na usługi public relations w Europie Środkowej i Wschodniej znacznie wzrośnie. Wierzę, że Polska stanie się ważnym rynkiem dla zagranicznych przedsiębiorstw i coraz więcej polskich firm będzie rozszerzało swoją działalność o rynki zagraniczne. Przystąpienie Imago PR do The ACE oznacza nich korzyści płynące z oferowania przez tę agencję profesjonalnych usług public relations w zakresie strategii PR zarówno o zasięgu krajowym jak
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Imago Public Relations międzynarodowe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl