SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kamilla Placko-Wozińska zrywa współpracę z „Głosem Wielkopolskim”

Stała felietonistka „Głosu Wielkopolskiego” (Polska Press Grupa), Kamilla Placko-Wozińska po ćwierćwieczu zerwała współpracę z dziennikiem i magazynu ,,Moja Harmonia Życia”. - Do niszczenia gazet przez spółkę Obajtek - Kania nie chcę się przykładać - wyjaśniła.

Kamilla Placko-Wozińska Fot. Materialy prasoweArticle

Ostatni, pożegnalny felieton Kamilli Placko-Wozińskiej (cykl nosił nazwę „Tydzień baby”) ukazał się na łamach „Głosu Wielkopolskiego” 30 kwietnia. Drukowany był co tydzień, w magazynowym wydaniu ,,Głosu..”, a wcześniej w ,,Gazecie Poznańskiej”: od premiery pierwszego felietonu minęło w marcu 25 lat.

O powodzie zakończenia współpracy z ,,Głosem Wielkopolskim” jego była z-ca redaktora naczelnego napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych: - To początek „dobrej zmiany” w Polska Press. Rezygnuję, bo do niszczenia gazet przez spółkę Obajtek - Kania nie chcę się przykładać nawet w tak skromnym zakresie.

Zwolnienia w tytułach Polska Press trwają od końca kwietnia. Wówczas zwolniono z pracy redaktora naczelnego „Dziennika Zachodniego”, Marka Twaroga. Z redakcją „Dziennika..” na początku maja pożegnał się też długoletni jego dziennikarz, zastępca redaktora naczelnego – Janusz Szymonik. Redaktorem naczelnym „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” został Wojciech Mucha, zastępując Jerzego Sułowskiego, który odszedł z firmy. Zaś redaktorem naczelnym ukazującej się na Podkarpaciu „Gazety Codziennej Nowiny” od 1 maja jest z kolei Arkadiusz Rogowski, który od 2016 roku związany jest z TVP Rzeszów. Z tytułu odszedł dotychczasowy jego szef, Stanisław Sowa. 

Kamilla Placko-Wozińska nawiązała współpracę z ogólnopolskim magazynem ,,Moja Harmonia Życia” (CD Media) i tam co tydzień będą ukazywać się felietony ,,Tydzień baby” (ich skrót: w wydaniu papierowym i elektronicznym). ,,Moja Harmonia Życia” jest ogólnopolskim dwumiesięcznikiem ukazującym się od 2017 r. Magazyn wydawany jest w wersji drukowanej  dystrybuowany przez Empik, Ruch, Relay, Inmedio i elektronicznej dostępnej na publio.pl i e-kiosk.pl.

Średnie rozpowszechnianie płatne razem „Głosu Wielkopolskiego” w grudniu 2020 r. wyniosło 14 856 egz.

Dołącz do dyskusji: Kamilla Placko-Wozińska zrywa współpracę z „Głosem Wielkopolskim”

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ja
Wozińska- nie Woźnicka. Może więcej staranności drodzy redaktorzy...😜
odpowiedź
User
Kuba
no masz Babo placek
odpowiedź
User
Pankracy
Jak oni się podźwigną po takim ciosie.
odpowiedź