SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Kozłowska redaktor naczelną pisma „Thinkthank”. „Mniej polityki”

Katarzyna Kozłowska została nową redaktor naczelną kwartalnika „Thinkthank” (ośrodek dialogu i analiz ThinkThank) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zastąpiła na tym stanowisku Pawła Rabieja, który z początkiem roku rozstał się z tytułem. W piśmie ma być teraz mniej tematów politycznych.

Katarzyna KozłowskaArticle

Pierwszy przygotowany przez Kozłowską numer magazynu ukazał się pod koniec marca br. - „Thinkthank” będzie ukazywał się w dotychczasowej formule - takiej, jaką stworzył Paweł Rabiej. Widoczną zmianą będzie może odejście lub przynajmniej częściowe odejście od tematyki polityk publicznych. „Thinkthank” pozostanie pismem o zarządzaniu, rozwoju i ideach - mówi Wirtualnemedia.pl  Katarzyna Kozłowska.

„Thinkthank” ukazuje się w objętości 128 stron i w nakładzie 5 tys. egz. Jest dystrybuowany wśród prenumeratorów oraz członków TT Society.

Katarzyna Kozłowska pozostaje członkiem zarządu Wydawnictwa Kurhaus, które wydaje książki. W przeszłości była m.in. zastępcą redaktora naczelnego „Super Expessu”, „Show” i „Wprost” (również p.o. naczelną tego ostatniego tytułu), a także szefową działu Polityka w „Fakcie” i komentatorem dziennika „Polska”.

Dotychczasowy prezes ośrodka dialogu i analiz Thinkthank i redaktor naczelny pisma „Thinkthank” Paweł Rabiej z początkiem roku zrezygnował z obu funkcji. Zdecydował o tym w związku z zaangażowaniem politycznym - Rabiej jest współzałożycielem i członkiem zarządu partii Nowoczesna Ryszarda Petru. Kierowanie ośrodkiem przejęła Małgorzata Bonikowska, dotychczas jeden z jego partnerów zarządzających.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Kozłowska redaktor naczelną pisma „Thinkthank”. „Mniej polityki”

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Analityk
Teraz będzie więcej wielorybów w Wiśle, a czytelnictwo spadnie jak we Wprost.
odpowiedź
User
k
Powodzenia!
odpowiedź
User
KiK
Ostatnio pamiętam panią w jakiejś kolorowej bździnie a wcześniej w Fakcie. Teraz proponuję zająć się polityką - oni też są ludźmi renesansu :D
odpowiedź