SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Kozłowska redaktor naczelną pisma „Thinkthank”. „Mniej polityki”

Katarzyna Kozłowska została nową redaktor naczelną kwartalnika „Thinkthank” (ośrodek dialogu i analiz ThinkThank) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zastąpiła na tym stanowisku Pawła Rabieja, który z początkiem roku rozstał się z tytułem. W piśmie ma być teraz mniej tematów politycznych.

Katarzyna Kozłowska Article

Pierwszy przygotowany przez Kozłowską numer magazynu ukazał się pod koniec marca br. - „Thinkthank” będzie ukazywał się w dotychczasowej formule - takiej, jaką stworzył Paweł Rabiej. Widoczną zmianą będzie może odejście lub przynajmniej częściowe odejście od tematyki polityk publicznych. „Thinkthank” pozostanie pismem o zarządzaniu, rozwoju i ideach - mówi Wirtualnemedia.pl  Katarzyna Kozłowska.

„Thinkthank” ukazuje się w objętości 128 stron i w nakładzie 5 tys. egz. Jest dystrybuowany wśród prenumeratorów oraz członków TT Society.

Katarzyna Kozłowska pozostaje członkiem zarządu Wydawnictwa Kurhaus, które wydaje książki. W przeszłości była m.in. zastępcą redaktora naczelnego „Super Expessu”, „Show” i „Wprost” (również p.o. naczelną tego ostatniego tytułu), a także szefową działu Polityka w „Fakcie” i komentatorem dziennika „Polska”.

Dotychczasowy prezes ośrodka dialogu i analiz Thinkthank i redaktor naczelny pisma „Thinkthank” Paweł Rabiej z początkiem roku zrezygnował z obu funkcji. Zdecydował o tym w związku z zaangażowaniem politycznym - Rabiej jest współzałożycielem i członkiem zarządu partii Nowoczesna Ryszarda Petru. Kierowanie ośrodkiem przejęła Małgorzata Bonikowska, dotychczas jeden z jego partnerów zarządzających.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Kozłowska redaktor naczelną pisma „Thinkthank”. „Mniej polityki”

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Analityk
Teraz będzie więcej wielorybów w Wiśle, a czytelnictwo spadnie jak we Wprost.
17 11
odpowiedź
User
k
Powodzenia!
11 12
odpowiedź
User
KiK
Ostatnio pamiętam panią w jakiejś kolorowej bździnie a wcześniej w Fakcie. Teraz proponuję zająć się polityką - oni też są ludźmi renesansu :D
14 9
odpowiedź
User
Dech zapiera
Mocne kompetencje Show i dział polityki w Fakcie.
15 9
odpowiedź
User
olo
Fajna babka, a Kurhaus to ciekawe wydawnictwo.
10 13
odpowiedź