SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kreacja TBWA dla niezwykłej grupy baletowej.

Agencja TBWA przygotowała kreacje dla niezwykłego przedstawienia Off ballet special, który wystąpi 26 września w Teatrze Wielkim w Operze Narodowej w Warszawie

Agencja TBWATelescope przyłączyła się do projektu Off ballet special - realizowanego przez Wiedeńską Operę Narodową i austryjackie stowarzyszenie Ich bin o.k. (Jestem ok.). Stworzona kreacja obejmuje projekty zaproszeń, plakatów i citylightów promujących tę niecodzienną akcję charytatywną.
To niezwykłe wydarzenie i niezwykli ludzie. Przygotowując nasze projekty staraliśmy się oddać emocje i wyjątkowe okoliczności ich spotkania na scenie - powiedziała Malina Wieczorek Non Profit & Art Promotion Director TBWA Telescope.
Celem programu Off ballet special, istniejącego od 2000 roku, jest integracja artystyczna osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych. Na scenie Teatru Wielkiego zatańczą razem członkowie stowarzyszenia Ich bin ok. z członkami Baletu Wiedeńskiej Opery Narodowej. Artyści wystąpią na rzecz akceptacji i tolerancji.

Patronat honorowy nas przedsięwzięciem objęli Prezydent Republiki Austrii Heinz Fischer oraz Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Aleksander Kwaśniewski.

Cel kampanii: reklama przedstawienia baletu osób niepełnosprawnych
Klient: Opera Narodowa, Off Ballet Special, Austriackie Forum Kultury
Przedstawiciel klienta: Marta Wójcicka
Agencja: TBWA
Przedstawiciel agencji: Malina Wieczorek TELESCOPE
Creative director: Bartek Bartoszek, Darek Rzontkowski
Art director: Robert Chudzik
Copywriter: Joanna Mazurek
Zdjęcia: Łukasz Murgrabia
Media: plakaty, citylighty, pos
Czas trwania: wrzesień

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kreacja TBWA dla niezwykłej grupy baletowej.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl