SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magdalena Nałęcz: z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego do Wirtualnej Polski

Magdalena Nałęcz zaczęła pracę jako dziennikarka w redakcji informacyjnej Wirtualnej Polski. Poprzednio pracowała jako specjalista ds. komunikacji w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego, a wcześniej m.in. w Polska Press Grupie.

Magdalena Nałęcz Article

Przez ostatnie pół roku Magdalena Nałęcz pełniła funkcję specjalisty ds. komunikacji w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego. Wcześniej przez półtora roku była dziennikarką w Polska Press Grupie, pisała artykuły do „Polska The Times” i na potrzeby Agencji Informacyjnej Polska Press.

Od początku br. Nałęcz w redakcji informacyjnej Wirtualnej Polski, opisuje bieżące wydarzenia polityczne i społeczne.

To kolejne nowa osoba w newsroomie Wirtualnej Polski, którym od listopada ub.r. kieruje Tomasz Machała. Do redakcji dołączyli m.in. Krzysztof Olszewski, Adam Jabłoński, Grzegorz Łakomski, Luiza Łuniewska, Maciej Kucharczyk i Marta Pawłowska, a odeszli m.in. Sławomir Cedzyński, Marcin Bartnicki i Tomasz Bednarzak. W lutym z Grupy naTemat przyjdą Kamil Sikora, Michał Gąsior i Krzysztof Majak, a z Polskiego Radia - Jarosław Kociszewski.

Według badania Gemiu/PBI w grudniu ub.r. strony Grupy Wirtualna Polska zanotowały 20,59 ml realnych użytkowników i 3,09 mld odsłon, a sam portal WP.pl - 14,47 mln użytkowników i 2 mld odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magdalena Nałęcz: z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego do Wirtualnej Polski

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ela
Dziennikarstwo zmienia klasę, spada w dółłłłłłł
11 9
odpowiedź
User
ry
Nazwisko toroeda! Wp podwoi odsłony
10 9
odpowiedź
User
Taaaaaa
Najlepszych wykurzyli...
10 8
odpowiedź