SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Małgorzata Kożuchowska bez leżenia w kampanii funduszu Aviva Oszczędnościowy (wideo)

W nowej kampanii reklamowej Avivy z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej promowany jest fundusz inwestycyjny Aviva Oszczędnościowy. Akcję przygotowały firmy Addapter, Bardzo, Papaya Films i ZenithOptimedia Group.

Małgorzata Kożuchowska, fot. Piotr Porębski Article

Małgorzata Kożuchowska w reklamach prezentuje się jako zapracowana pani domu, która w ciągu dnia nie ma czasu na leżenie, więc jej oszczędności też nie powinny tego robić. Kampania podkreśla, że fundusz Aviva Oszczędnościowy dąży do osiągnięcia średniorocznej stopy zwrotu brutto na poziomie o 5 pkt proc. przewyższającym główną stopę procentową NBP z minionych trzech lat. Zainwestować w fundusz można zarówno poprzez stronę Avivainvestors24.pl, infolinię, , u agenta Avivy, lub w Expanderze.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Reklamy z udziałem Małgosi oraz jej zaangażowanie w jury Fundacji Aviva są bardzo ciepło przyjmowane. Tą kampanią chcemy skłonić odbiorców do  zastanowienia się, co można zrobić, aby ich oszczędności pracowały równie ciężko jak oni - tłumaczy Andrzej Mytych, szef komunikacji i zarządzania marką Aviva.

Kożuchowska jest ambasadorką reklamową Avivy od wiosny br., w poprzedniej kampanii promowała oferowane przez firmę ubezpieczenie na zdrowie i życie.

Aktorka reklamuje też inne marki, m.in. kremy Kolastyna oraz Orange, od niedawna w ramach nowego cyklu reklam.

Akcja reklamująca Avivę Oszczędnościowy jest obecnie prowadzona w telewizji, a od początku stycznia będzie obejmować także telewizję.

Kreacją kampanii zajęły się agencje Addapter i Bardzo, produkcją spotu - dom produkcyjny Papaya Films, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy ZenithOptimedia Group.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Kożuchowska bez leżenia w kampanii funduszu Aviva Oszczędnościowy (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl