SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Kreczmar, Alessandro Beda i Radosław Korczyński dyrektorami ds. transformacji cyfrowej w PwC

Michał Kreczmar, Alessandro Beda i Radosław Korczyński objęli w firmie doradczej PwC stanowiska dyrektorów w zespole ds. transformacji cyfrowej. Będą odpowiedzialni za rozwijanie firmy w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii wspierających wdrażanie strategii i rozwiązań biznesowych.

Od lewej: Michał Kreczmar, Alessandro Beda i Radosław Korczyński Article

Michał Kreczmar został dyrektorem w zespole ds. transformacji cyfrowej. Jego rolą w PwC będzie m.in. dobór narzędzi cyfrowej transformacji oraz adaptacja międzynarodowych rozwiązań dla klientów w Polsce i w regionie.

W ostatnich latach Kreczmar był dyrektorem ds. e-commerce w firmie Hypermedia (należącej do Dentsu Aegis Network Polska). Wcześniej m.in. zasiadał w radzie nadzorczej IAB Polska i kierował działem internetowym wydawnictwa IDG Poland.

Alessandro Beda objął stanowisko dyrektora w zespole ds. transformacji cyfrowej, jest odpowiedzialny za działania związane z przygotowaniem strategii biznesowych.

Beda pracował wcześniej w polsko-chińskiej spółce Vershold Group oraz w brazylijskiej agencji interaktywnej, w której obsługiwał jedną z największych sieci detalicznych  w Europie i Ameryce Południowej w zakresie strategii omnichannel, planów komunikacji i customer experience.

Radosław Korczyński został dyrektorem w zespole ds. transformacji cyfrowej, specjalizującym się w strategii i projektowaniu rozwiązań w obszarze doświadczenia klienta oraz marketingu i sprzedaży.

Wcześniej Korczyński realizował wiele projektów strategicznych i transformacyjnych dla klientów w Europie, m.in. w telekomunikacji, mediach, sektorze finansów, energii i FMCG. Bezpośrednio przed dołączeniem do PwC kierował zespołem digital strategy and design w londyńskim oddziale firmy IBM Interactive Experience.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Kreczmar, Alessandro Beda i Radosław Korczyński dyrektorami ds. transformacji cyfrowej w PwC

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin
Nie znam rzadnego, ale mam sklep z butami w Rzeszowie i filię w Zamościu i zarabiam więcej niż oni trzej razem wzięci. Dlaczego tacy mądrzy ludzie nie idą we własne biznesy?
12 10
odpowiedź
User
Beda
Beda robił na Biedronce,
a nie żaden tam omnichannel
8 8
odpowiedź
User
Mózg
Nie znam rzadnego, ale mam sklep z butami w Rzeszowie i filię w Zamościu i zarabiam więcej niż oni trzej razem wzięci. Dlaczego tacy mądrzy ludzie nie idą we własne biznesy?


wychodzą o 17-ej i nie muszą modlić się by następny dzień nie przyniósł ze sobą pożaru, bankructwa czy kontroli ZUS i US. Poza tym mogą mieć inne priorytety, nie zawsze kasa jest najważniejsza.
10 8
odpowiedź
User
Do Mózg
Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście, wychodzenie o cywilizowanej porze jest argumentem. Przez pierwsze cztery lata mi się nie udawało. Ale teraz to raczej wpadam do siebie na kontrolę, bo od pracy mam wiceprezesa. Od reszty wymienionych nieszczęść jestem ubezpieczony na kilka sposobów. :-)
10 8
odpowiedź