SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Influencer znany z „Tygodnika Nie” na kilkanaście godzin zawieszony na Instagramie

Konto Michała Marszała, jednego z najpopularniejszych twórców w polskim internecie zajmujących się tematyką polityczną, zostało zawieszone na Instagramie. Po kilkunastu godzinach profil został przywrócony na Instagram. 

Michał Marszał Michał Marszał

Z informacji przekazanych nam przez Michała Marszała wynika, że instagramowe konto twórcy zostało zawieszone nagle w poniedziałek rano. Dzień wcześniej przy jednej z relacji platforma dodała alert „kontrowersyjne treści” mimo iż był to czysto satyryczny mem. Twórca stara się obecnie wyjaśnić sytuację z Metą i odzyskać konto, które śledzi 412 tysięcy użytkowników.

Zawieszenie konta oznacza, że nie jest ono widoczne na Instagramie – po wpisaniu w wyszukiwarkę serwisu pokazuje się komunikat „Przepraszamy, ta strona jest niedostępna. Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta”. Profil widniał jako pusty. 

Konto zostało przywrócone w poniedziałek późnym popołudniem. 

 

Zobacz: Twórca profili społecznościowych „Nie” zbiera pieniądze na własny serwis. „Przyfasolić politykom u władzy"

Michał Marszał prowadził początkowo profil na Instagramie pod marką “Tygodnika Nie” (Urma) - profil zasłynął publikacjami celnych, prześmiewczych memów na tematy społeczne i polityczne. Od 2022 roku twórca przejął konto od wydawcy i prowadzi je pod własnym imieniem i nazwiskiem.  
 

Dołącz do dyskusji: Influencer znany z „Tygodnika Nie” na kilkanaście godzin zawieszony na Instagramie

27 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
qwert
"Michał Marszał prowadził początkowo profil na Instagramie pod marką “Tygodnika Nie” (Urma) - profil zasłynął publikacjami celnych, prześmiewczych memów na tematy społeczne i polityczne"

Wy tak na serio? xD
49 28
odpowiedź
User
Jerzy Malczyk
Ale janusz! Dobrze, że go zawiesili, na głupotę niestety nie ma rady. Zwykły hejterr!
54 44
odpowiedź
User
Czytelnik
Jeden z najlepszych kanałów na Instagramie obok Make Life Harder i Sekcji Gimnastycznej.
42 47
odpowiedź